KLIENDILEHT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AEG FSE53630Z A+++ integreeritav nõudepesumasin

Tootekood: 258085
Laoseis: Laos
Hind:
379,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A+++, kuivatusklass A, 5 programmi, 4 temperatuuri, mahutavus 13 nõudekomplekti, veekulu 2775 l aastas, viitstart, soola ja loputusvahendi indikaatorid, järelejäänud aja indikaator, reguleeritava kõrgusega ülemine korv. müratase 44 dB, veekulu 9,9l.

AirDry- tehnoloogia maksimeerib kuivatustulemuse loomuliku õhuvooga. Masina uks avaneb pesutsükli viimases faasis, kui nõud on pestud. Nii kuivavad nõud loomulikul moel ning säästate energiakulu arvelt.

Nõudepesumasina programmid: : 30 MIN 60º, automaatprogramm 45°-70°, Eco, klaaside pesuprogramm 45°, intensiivpesu 70

AEG GlassCare-nõudepesumasina unikaalne ülemine korv hoiab nõusid õrnalt, kuid kindlalt õiges asendis, vältides vibratsiooni ja purunemisohtu. 

GlassHolder- alumine korv on varustatud hoidikutega SoftGrips ja SoftSpikes, mis hoiavad klaase paigal. Nii hoitakse ära pesutsükli jooksul tekkivad kahjustused.

Õrnade klaaside kindel kaitse.  Nõudepesumasina ülemises korvis on klaaside kaitsmiseks ja toetamiseks mõeldud pehmed kummist nagad. SoftSpikes hoiab klaase ja tasse kindlalt.

SENSORLOGIC nõudepesumasin: SENSORLOGIC määrab vee- ja energiakulu vastavalt nõude määrdumisastmele ja kogusele, veesensor kontrollib määrdumisastet ning reguleerib veekulu, kahevärviline valguskiir, sumisev helisignaal, viitstart 1-24h.

SpotControl - 2 värvi: Punane põrandale suunatud valguskiir tähendab, et programm käib, roheline kiir annab märku, et nõud on puhtad.

Energiaklass A+++
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 234 kWh/aastas
Veekulu 2775 l/aastas
Pesuprogrammide arv 5
Pesutemperatuurid °C 4 temperatuuri
Komplektide arv 13
Viitstart 1-24h
Kuivatussüsteem õhkkuivatus
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Toitejuhtme pikkus 1,5 m
Müratase 44 dB
Kõrgus 81,8 cm
Laius 59,6 cm
Sügavus 55 cm
Kaal 38,15 kg

Saku ladu - Otsas
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Viimsi kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas