KLIENDILEHT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Philips HD8916/09 espressomasin

Tootekood: 255189
Laoseis: Laos
Hind:
499,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Saeco Incanto täisautomaatne espressomasin 6 joogi valmistatmiseks. Kohviveskid on valmistatud esmaklassilisest keraamikast, mistõttu on need erakordselt tugevad ja vastupidavad. Reguleeritav valmistamise pikkust, 5 aroomitugevuse ja 5 kohviveski seadistust. Sisseehitatud piimanõu 0,5 l. Suure mahutavusega veepaak (1,8 l), kohvioasalve maht 250 g ja jäätmemahuti maht 15 valmistuskorda, tassi maksimaalne kõrgus 150  mm, toitejuhtme pikkus 1m.

Latte Perfetto tehnoloogia - piimanõus vahustatakse piim kaks korda ning seejärel valatakse täpselt õigel temperatuuril olev kreemjas piimakiht täpselt õigel temperatuuril teie kohvitassi. Piimanõud on võimalik hoida külmkapis. Ühe puudutusega kiirpuhastus loputab piimasüsteemi iga kasutamise järel põhjalikult läbi.

AquaClean on Philipsi patenteeritud veefilter, mis on mõeldud parandama kohvi kvaliteeti vee puhastamise läbi. Samuti ennetab see kohvimasina veesüsteemis katlakivi tekkimist. Masina käivitamisel või sisselülitamisel pestakse kohvi ringlussüsteemi automaatselt veega. Masin annab teada, millal on vaja katlakivi eemaldada, esitades ekraanil suunised, mida ja millal teha.

Joogid: Cappuccino / Espresso / Espresso Lungo / Kuum vesi / Latte Macchiato / Piimavaht

Mõõtmed k*l*s 34*2125*43 cm, kaal 7,2 kg, värv must.

Saku ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Viimsi kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas