KLIENDILEHT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Philips HX6932/36 Sonicare FlexCare hambahari

Tootekood: 168369
Laoseis: Laos
ESTO järelmaks Kuumakse alates 13,00 €
Hind:
149,90 €
Kogus: - +
   - või -   

 

Komplekt kahe hambaharjaga

Kolm režiimi: puhastusrežiim põhjalikuks puhastuseks kahe minutiga, valgendusrežiim hambapinnalt plekkide eemaldamiseks ning massaažirežiim igemete stimuleerimiseks.

Hambaharjapeade UV-puhasti: mida puhtam hambahari, seda puhtam suuõõs! UV-puhasti tapab kuni 99% bakteritest.

Hambad muutuvad kuni kahe tooni võrra valgemaks vaid kahe nädalaga, kui harjate hambaid igapäevaselt kaks korda standardses puhastusrežiimis. Sonicare'i elektrilise hambaharja unikaalne dünaamiline liikumine puhastab õrnalt ja tõhusalt hambavahed ja igemeservad, nurga all olev kael lihtsustab hammaste puhastamist ja katu eemaldamist raskesti ligipääsetavatest kohtadest.

Sonicare elektriline hambahari parandab igemete tervist juba kahenädalase kasutuse järel ja eemaldab raskesti ligipääsetavatest kohtadest kuni seitse korda rohkem kattu kui käsihambahari.

Philips Sonicare elektrilise hambaharja kasutamine on ohutu. Võite harjata sellega hambaklambreid (hambaharja pead kuluvad hambaklambreid puhastades kiiremini), taastatud hambaid (täidised, kroonid, katted) ja igemetaskuid.

Kahe minuti taimer aitab kinni pidada hambaarsti soovitatud harjamisajast. Quadpacer intervallitaimer annab iga 30 sekundi tagant teile signaaliga märku, millal olete lõpetanud ühe suuveerandi puhastamise ja võite edasi liikuda, ning selle tulemuseks on kogu suu ühtlasem puhastamine.

EasyStart programm aitab kohaneda Philips Sonicare'iga: võimsus kasvab vähehaaval esimese 14 kasutuskorra ajal, et kohaneda lihtsamini elektrilise hambaharja kogemusega.

Saku ladu - Otsas
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Viimsi kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas