AEG L7WBG68W pesumasin-kuivati invertermootoriga

Tootekood: 251311
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kodumasinad järelmaks - maksa mugavalt ja kiirelt osamaksete kaupa, 6 kuud 0% intress ja 0€ lepingutasu, periood kuni 60 kuud! Kuumakse alates 47,09 €
Hind:
539,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Invertermootor, tsentrifuugi pöörded kuni 1551 p/min, LCD infoekraan, viitstart, 8 (kuivatusel 4) kg pesu, auruprogrammid, villaprogramm, automaat- ja aegkuivatus, lisaloputus, lapselukk, üleujutuskaitse, trumli tasakaalukontroll, k*l*s 84,7*59,7*55,1 cm,  värv: valge

Kondenseeriv kuivati: niiskus koguneb veepaaki, ei ole tarvis niisket õhku välja juhtida.

Uudne pesumasin-kuivati koos DualSense-tehnoloogiaga reguleerib temperatuuri ja trumli pöördeid ning kohandab programme vastavalt pestava pesu tüübile. Alates paksematest jakkidest kuni pehmete džempriteni pestakse, kuivatatakse ja kaitstakse kõiki esemeid ühekorraga, masinast välja võtmata.

Auruprogramm teeb palju alates tekstiilikiudude pehmendamisest kortsude vähendamise ja triikimise vältimiseni. Nii kestavad riided kauem ja näevad paremad välja. Kiire riiete värskendamise võimalus ilma nende pesemiseta aitab rõivastel paremini ajale vastu seista, sest neid kuumutatakse ja hõõrutakse vähem.

ProSense Technology® kohandab pesu- ja kuivatusaegu automaatselt vastavalt pesukogusele. Otstarbekad ja ökonoomsed pesutsüklid – säästes aega, energiat ja vett – olenemata sellest, kas tegu on suure või väikese pesuga.

NonStop 60 minuti programm on mõeldud väiksema pesukoguse pesemiseks ja kuivatamiseks. Nii saate vajadusel kiiresti kätte puhtad riided. See on väga mugav riidehooldus ilma kompromisse tegemata.

Tehke oma valikud pesu ja kuivatuse režiimi nupu abil: valige üks katkematu pesu- ja kuivatustsükkel, mis tagab puhta ja kuiva pesu ühe jutiga või kasutage eraldi pesu- ja kuivatustsüklit. Erakordne paindlikkus erakordse pesumasin-kuivatiga.

Programmid: Eco 40-60, puuvillased esemed, sünteetika, õrnad esemed, villased esemed käsipesu, spordirõivad, NonStop 60min, aur, loputus, tsentrifuug / väljapumpamine

Lisad: lapselukk, põhjakate, lisaloputus, vedela loputusaine klapp, mutrivõti, ebemepuhastus

 

 

Energiaklass E
Kuivatusklass B
Energiakulu 250 kWh/ 100 tsükli pesemisel/kuivatamisel
Veekulu 55 l/ tsükli pesemisel/kuivatamisel
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1551 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Maksimaalne kuivatamise kogus 4 kg
Viitstart jah
Kuivatussüsteem kondenseeriv
Displei jah
Toitejuhtme pikkus 1,8 m
Müratase 76 dB
Kõrgus 84,7 cm
Laius 59,7 cm
Sügavus 55,1 cm
Värv valge
Kaal 69,5 kg

Maardu ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas