251185.jpg Zoom

AEG L8FNC68S sügavusega 57,5 cm invertermootoriga pesumasin 8 kg, 1600 p/m

Tootekood: 251185
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 57,39 €
Hind:
669,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A, invertermootor, kuivatusklass B, maksimaalne pesukogus 8 kg, tsentrifuug kuni 1600 p/min, viitstart, tasakaalukontroll, jalad reguleeritavad, üleujutuskaitse, müratase 76 dB, lapselukk, k*l*s 84,7*59,7*57,6 cm, värv valge

Professionaalse välimuse igapäevane hoidmine ei tohiks olla vaevarikas. Meie ProSteam® tehnoloogiat kasutades säilitavad teie särgid värske väljanägemise pikemalt, sest kortse on pesul ligi kolmandiku võrra vähem. Vähem kuiva kuumust ja triikimist säästab riidekiude. Parima väljanägemisega riided – iga päev!

Need AEG pesumasinad kasutavad kortsus riiete kiireks värskendamiseks ja silumiseks auru. Lühikese ja õrnatoimelise programmiga saate riietelt turvaliselt eemaldada lõhnad ja kortsud. Soovi korral võite pesutsükli lõpetada hoopis õrna aurufunktsiooniga, nii et riided vajavad triikimist kas väga vähe või üldse mitte.

Energiasäästlik ÖKOInverter mootor pakub kõrgeimat efektiivsust ja vastupidavust ning suurepärast pesukvaliteeti olenemata valitud programmist.

ProSense technology® kaalub automaatselt kõiki pesukoguseid, määrates iga kord sobivaima tsüklipikkuse. Sensorid valivad täpse pesuaja, tagades pestavate esemete parima hoolduse. Teie pesu on alati puhas ja värske; lisaks sellele hoiate kokku nii vett kui ka energiat.

Pesuprogrammid: Eco 40-60, puuvillased esemed, sünteetika, õrnad esemed, Vill/siid, aur, OKOPower, 20min 3Kg, ülerõivad, teksad, allergiavastane programm

Energiaklass A
Kuivatusklass B
Energiakulu 47 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 46 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1600 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Viitstart jah
Displei LCD ekraan
Müratase 76 dB
Kõrgus 84,7 cm
Laius 59,7 cm
Sügavus 57,6 cm
Värv valge

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas