458041_1.png Zoom

Beko DIN 25411 invertermootoriga integreeritav nõudepesumasin 14 komplekti, 48 dB

Tootekood: 458041
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 22,27 €
Hind: 299,90 €
259,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass F, veekulu 11 l, 3920 l/aastas, mahutab 14 nõudekomplekti, 5 programmi, 6 pesemistemperatuuri müratase 48 dB,  LCD ekraan,  LED valgustus, invertermootor, roostevabast terasest põhi, viitstart 24H, k*l*s 82*59,8*54,8 cm

Programmid: Eco 50ºC - Clean&Shine 65°C - Intensiivne 70ºC - Quick&Shine 58' 60ºC - Mini 30' - Masina sisepesu

Pool masinatäit - Te ei pea enam nõudepesumasina käivitamiseks ootama, kuni see on täis! Pestes poole masinatäie nõusid võite need ülemises ja/või alumises korvis suvaliselt paigutada.

Programm Mini 30  on ette nähtud kergelt määrdunud nõude ja klaasi pesemiseks. Pesu kestab 30 minutit ja kulgeb aega ning energiat säästes temperatuuril 35 °C.

Reguleeritavad taldrikutoed - tugede kokkupanemise funktsioon võimaldab nõudepesumasina korvis tekitada lisaruumi suurematele nõudele, nt suurtele pannidele ja pottidele.

Süsteem Water Safe kaitseb vee väljavoolamise ja üleujutamise eest. Vee lekkimise korral katkestatakse vee juurdevool nõudepesumasinasse automaatselt.

HotAir - nõude ideaalseks kuivatamiseks kasutab kuuma õhuga kuivatamise süsteem nõudepesu järel kuumenenud õhku. Piisab pärast nõudepesu lõppemist nende mõneks ajaks seadmesse jätmisest.

AquaIntense on täiendav, nõudepesumasina põhjale paigaldatud, liikuv pihustikonsool. Tänu sellele peseb seade kõik nõud õnarusi ja pilusid vältimata veelgi põhjalikumalt puhtaks.

Funktsioon Fast+ tuleb kasuks siis, kui teil on vähe aega. Pärast selle sisselülitamist kulgeb nõudepesu oluliselt kiiremini, lühenedes tsükli pikkust kolm korda, samas säilitades maksimaalse jõudluse.

Invertermootorit iseloomustavad ainult eelised: see töötab vaikselt, mootor peab kauem vastu, selle pöördemoment on parem ja kiirus suurem.

Teie Beko nõudepesumasin tunneb automaatselt ära, kas kasutate pesemiseks tablette Allin1. Kui see on nii, pikendab seade iseseisvalt kasutatava pesuvahendi võimaluste täielikuks ärakasutamiseks pesemise programmi kestvust.

Näidik LedSpot TM nõudepesumasinal on põrandal nähtav töö valgusnäidik. Tänu sellele on ilma ukse avamiseta teada, et nõudepesumasin töötab.

Auto OFF -pärast pesutsüklit lülitub nõudepesumasin automaatselt välja, säästes seega elektrienergiat ja suurendades kasutamise ohutust.

Programm Quick & Shine 60 °C Quick & Shine 60 °C on Beko nõudepesumasinate unikaalne programm. See on energiaklassis A kiireim (58 minutit) täisprogramm, mis sobib ideaalselt igapäevaseks nõudepesuks.

Programm nõudepesumasina sisemuse pesemiseks tagab kiirelt ja säästlikult teie  seadme sisemuse kestva puhtuse, hoolitsedes nõudepesumasina sees ka hügieeni ja meeldiva lõhna eest.

 

 

Energiaklass F
Energiakulu 291 kWh/aastas
Veekulu 3920 l/aastas
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 5
Pesutemperatuurid °C 6
Komplektide arv 14
Displei jah
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Kõrgus 82 cm
Laius 59,8 cm
Sügavus 54,8 cm
Kaal 33,1 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas