Electrolux EEG48200L A++ integreeritav nõudepesumasin

Tootekood: 258049
Laoseis: Laos
ESTO järelmaks Kuumakse alates 34,32 €
Hind:
399,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A++, kuivatusklass A, 8 programmi, 3 temperatuuri, müratse 44 dB, veekulu 10,5 l,  mahutavus 14 nõudekomplekti, veekulu 2940 l aastas, soola ja loputusvahendi indikaatorid,automaatse väljalülituse funktsioon, invertermootor, kahevärviline valguskiir, sooja veega ühendamise võimalus, viitstart kuni 24 h, Waterstop süsteem,  reguleeritava kõrgusega ülemine korv, ka siis kui korv on nõudega täidetud. Ülemisel korvil: 2 Blue Soft Spikes, allapööratavad tassiriiulid, plastikust värvitud käepideAlumisel korvil: kaks allapööratavat taldrikute hoidikut, klaasihoidja, plastikust värvitud käepide. FlexiSpray satelliitpihusti.

Nõudepesumasina programmid: automaatprogramm AUTO Sense, Eco, masina pesu, 30 minuti kiirprogramm, 160 minuti programm, 60 minuti programm, 90 minuti programm, eelloputus

Lüliti funktsioonid: Viitstart, GlassCare, Sisse/välja, Programmivalik, Nullimine, XtraPower

QuickSelectiga alustate muretult nõudepesutsüklit, valides liuguri abil tsükli kestvus ja lisades soovitavaid funktsioone üksnes sõrmevajutuse abil – see pole kunagi olnud lihtsam, jätke ülejäänu masina hooleks.

Nõudepesumasina alumisele riiulile asetatud hoidik GlassHolder on isegi kõrge jalaga klaasidele turvaline koht. Sinna on võimalik panna kuni neli jalaga klaasi ja seda saab vastavalt klaaside laiusele kohandada.

Sahtel MaxiFlex on kujundatud mahutama söögiriistu ning kõigi suuruste ja kujudega köögitarvikuid. Olgu ese suur või veidra kujuga, kohandatavad vaheseinad ja sügav sahtel tähendavad, et kõik on lihtsalt paigutatav.

AirDry tehnoloogia kasutab kuivatamise lõpetamiseks loomulikku õhuvoolu, mis annab suletud uste süsteemidega võrreldes kuni kolm korda parema tulemuse. Uks avaneb natuke enne tsükli lõppu u 10 cm, mis võimaldab õhul masinas ringelda ja saavutada suurepäraste tulemustega kuivatus.

Pehmed SoftGrips ja SoftSpikes hoidikud vabastavad teid vajadusest kulutada aega õrnade klaaside käsitsi pesemisele. Pehme materjal hoiab klaase õrnalt, kuid kindlalt paigal ja kaitseb neid pragude ning purunemise eest.

SatelliteCleaniga, mis peseb kolm korda paremini kui tavaline nõudepesumasin, jäävad teie nõud säravpuhtaks. Tänu topeltpöörlevale pihustile, mis muudab pidevalt vee pihustamisnurka, saavad põhjalikult pestud ka mahukad nõud.

Beam on Floor koos kahe värviga: punane täpp põrandal näitab, et programm veel kestab, ja roheline täpp, et nõud on puhtad.

Energiaklass A++
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 266 kWh/aastas
Veekulu 2940 l/aastas
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 8
Pesutemperatuurid °C 3 temperatuuri
Komplektide arv 14
Viitstart 1-24 h
Kuivatussüsteem AirDry - õhkkuivatus
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Toitejuhtme pikkus 1,5 m
Müratase 44 dB
Kõrgus 81,8 cm
Laius 59,6 cm
Sügavus 55 cm

Saku ladu - Laos
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas