Electrolux EEG69410W C/A++++ invertermootoriga integreeritav nõudepesumasin

Tootekood: 258064
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kodumasinad.ee järelmaks - 6 kuud intressivaba ja 0€ sissemakse! Kuumakse alates 43,63 €
Hind:
499,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass C/A++++, 8 programmi, 4 temperatuuri, mahutavus 15 nõudekomplekti, veekulu 11 l, viitstart 1-24 h, soola ja loputusvahendi indikaatorid, automaatne väljalülituse funktsioon, järelejäänud aja indikaator, automaatne sisevalgustus, invertermootor, müratase 42 dB, k*l*s 81,8*59,6*55 cm

MaxiFlex-sahtel on mõeldud eri suuruse ja kujuga söögiriistade käepäraseks paigutamiseks. Tänu kohandatavatele jaoturitele ja sügavale sahtlile saate ilma suurema vaevata panna masinasse igasuguse kujuga söögiriistu.

Pehmed SoftGrips ja SoftSpikes hoidikud vabastavad teid vajadusest kulutada aega õrnade klaaside käsitsi pesemisele. Pehme materjal hoiab klaase õrnalt, kuid kindlalt paigal ja kaitseb neid pragude ning purunemise eest.

Funktsioon QuickSelect teavitab teid rakenduse My Electrolux Kitchen kaudu ja annab teile selgeid juhiseid masinahooldusprogrammi hõlpsaks käivitamiseks, aidates teil hoida oma nõudepesumasinat heas korras ja värskelõhnalisena.

Meie automaatne sisevalgustus kindlustab, et miski ei jää teie silme eest varjule. Valgustus näitab teile nõudepesumasina sisemust, andes seal leiduvast hea ülevaate. Lisaks muutub nõude masinasse panek ja väljavõtmine lihtsamaks.

Beam on Floor kuvab teabe edastamiseks põrandale valguskiire, hoides teie köögi vaiksena. Taustamüra alla mattuda võiva valju piiksatuse asemel annab nõudepesumasin pesutsükli edenemisest teada, projekteerides põrandale valgustäpi. Kui tsükkel on pooleli, on täpp punane, tsükli lõppemisel aga roheline. 

ExtraHygiene-funktsioon tagab maksimaalse puhtuse. Seade kasutab võimsat loputus-desinfitseerimistsüklit, milles kuumutatakse nõudepesumasin temperatuurini 69 °C. See garanteerib, et praktiliselt kõik nõudel olevad mikroobid saavad hävitatud.

Uue Electroluxi nõudepesumasina vettpihustavad teleskooppihustikonsoolid tagavad nüüd vee jõudmise masina igasse osasse.

Ühendamine sooja veega, maksimaalselt 60°C

SENSORLOGIC nõudepesumasin: SENSORLOGIC määrab vee- ja energiakulu vastavalt nõude määrdumisastmele ja kogusele

Lüliti funktsioonid: Viitstart, ''ExtraHygiene'', ''GlassCare'', Minu aeg, Sisse/välja, Programmivalik, ''XtraPower''

Indikaatorid: viitstart, programmid, järelejäänud aeg, veakood

FlexiLift süsteemiga ülemine korv

Reguleeritava kõrgusega ülemine korv, ka siis kui korv on nõudega täidetud

Ülemisel korvil: 2 ülestõstetavat resti, 2 ülestõstetavat resti klaasidele, 2 pehmet klaasihoidikut, 6 pehmet veiniklaaside hoidikut, allapööratavad tassiriiulid, roostevaba käepide, külgedel käepidemed

Alumisel korvil: neli allapööratavat taldrikute hoidikut, klaasihoidja, roostevabast terasest käepide

Airdry tehnoloogia maksimeerib kuivatustulemuse loomuliku õhuvooga. Masina uks avaneb pesutsükli viimases faasis, kui nõud on pestud. Nii kuivavad nõud loomulikul moel ning säästate energiakulu arvelt.

Nõudepesumasina programmid: 160 minuti programm, 60 minuti programm, 90 minuti programm, automaatprogramm AUTO Sense, Eco, masina pesu, 30 minuti kiirprogramm, eelloputus

Integreerimismõõtmed K(min/max) x L x S (mm): 820/900 x 60 x 57

 

 

 

Energiaklass C
Energiakulu 76 kWh/100 tsükliks
Veekulu 11 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 8
Pesutemperatuurid °C 4 temperatuuri
Komplektide arv 15
Viitstart 1-24h
Kuivatussüsteem õhkkuivatus
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Toitejuhtme pikkus 1,6 m
Müratase 42 dB
Kõrgus 81,8 cm
Laius 59,6 cm
Sügavus 55 cm
Kaal 38,67 kg

Maardu 2 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 1 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas