Electrolux EVL6E49X integreeritav kompakt- ja mikrolaineahi 14 f-ni, must/roostevaba teras
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kompakt- ja mikrolaineahi, 14 funktsiooni, grill, kiirkuumutus, näpukindel roostevaba teras, lukustusf-n, mikrolaine võimsus 1000 W, uputatavad juhtnupud, automaatne temperatuurisoovitus, 3*ukseklaas, elektrooniline juhtpaneel, mahutavus 44 l, k*l*s 45,5*59,4*56,7 cm, värv must/roostevaba teras
600 CombiQuick® kombineeritud ahi ühendab kuuma õhu ringluse mikrolaineahju funktsiooniga, et saavutada maitsvaid tulemusi kuni kaks korda kiiremini. Kaks-ühes funktsioon lubab ahjus grillida, röstida ja küpsetada. Ahju saate kasutada ka mikrolaineahjuna toidu sulatamiseks või soojendamiseks.
| Ahju tüüp | elektriahi ventilaatoriga |
| Küpsetusahju maht | 44 l |
| Programmide arv | 14 |
| Ahju funktsioonid |
Bottom heat (menu), Conventional cooking + microwave (menu), Tavapärane/traditsiooniline küpsetus, Sulatamine, Frozen food (menu), Grill (menu), Grill + microwave (menu), Mikrolaineahi, Pitsa seade, Kuumutamine, Tõeline ventilatsiooniga küpsetamine, Tõeline ventilatsiooniga küpsetamine + mikrolaineahi, Turbo grillimine, Turbo grillimine + mikrolaineahi |
| Grilli võimsus | 1000 W |
| Ringkütteelement | jah |
| Teleskoopsiinid | ei |
| Ahju juhtimine | Sensorjuhtimine + pöördnupud |
| Uputatavad nupud | jah |
| Kõrgus | 45,5 cm |
| Laius | 59,5 cm |
| Sügavus | 56,7 cm |
| Värv | must, roostevaba teras |
| Kaal | 32,3 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
