251275.png Zoom

Electrolux EW6T5261 A+++ pealtlaetav pesumasin

Tootekood: 251275
Laoseis: Laos
Kodumasinad.ee järelmaks - 6 kuud intressivaba ja 0€ sissemakse! Kuumakse alates 24,61 €
Hind: 309,90 €
278,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A+++,  pesuklass A, tsentrifuugimisklass A, maksimaalne täitekogus 6 kg, tsentrifuugi kiirus kuni 1200 p/min, elektrooniline juhtimine, väike LCD ekraan,  viitstart, vahu- ja tasakaalukontroll, eemaldatav pesuaine dosaator, viitstart, müratase pesemisel/tsentrifuugimisel 57/78 dB, värv valge.

SensiCare-süsteem kaalub iga pesukoguse ja kohandab pesutsükli automaatselt, et teie riideid pestaks täpselt sobiva aja kestel. Nii väldite liigset pesemist ja teie riided säilitavad välimuse ja struktuuri kauem.

Peske kuni poole võrra kiiremini TimeSave-funktsiooniga. Kogege põhjalikku pesemist kiiremini TimeSave-funktsiooniga. Vajutage nuppu, et lühendada pesutsüklit kuni 50% võrra. Nii puuvillased kui ka sünteetilised esemed pestakse sama puhtaks, lihtsalt poole kiiremini.

Allergiavastane programmpeseb ja aurutab, et saavutada parim tulemus.

Woolmark Blue-sertifitseeritud pesutsükkel. Woolmark Blue-sertifitseeritud pesutsükliga võite kõiki oma käsitsipestavaid villaseid esemeid südamerahuga pesta.See peseb sama õrnalt ja hoolitsevalt, kui käsitsi pestes. Riided säilitavad oma kuju ja pehmuse, nii saate neid nautida kauem.

Pesuprogrammid: sisse/välja, puuvill, puuvill säästuprogramm, sünteetika, õrnpesu, kiirprogramm, loputus (sõltuvalt p/min), tsentrifuug/ väljapumpamine, allergiavastane auru- ja pesuprogramm, beebipesu, siid, villased esemed, spordirõivad, spordirõivad, teksa

Energiaklass A+++
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 150 kWh/aastas
Veekulu 9490 l/aastas
Tsentrifuugimiskiirus 1200 p/min
Maksimaalne pesukogus 6 kg
Viitstart jah
Displei LCD ekraan
Müratase 57/ 78 dB
Kõrgus 89 cm
Laius 40 cm
Sügavus 60 cm
Värv valge

Saku ladu - Otsas
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Laos