Indesit INKS8261S4E kitsas 54 cm kombikülmik 177 cm, 39 dB, hall
Tootekood: 410261
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Hind:
299,90 €
Energiaklass E, üldmaht 262 l, sellest sügavkümiku osa 75 l, sügavkülmkambris 3 sahtlit, elektrooniline juhtimine, külmutusvõimsus 3,4 kg/24h, külmapidavus 13 h, müratase 39 dB, k*l*s 177*54*55 cm, värv hall
| Energiaklass | E |
| Energiakulu | 215 kWh/aastas |
| Sügavkülmal tärne | [*]*** |
| Külmapidavus | 13 h |
| Külmutusvõimsus | 3,4 kg/24h |
| Jahekambri sulatusmeetod | automaatne |
| Sügavkülmkambri sulatusmeetod | manuaalne |
| Vahetatav uksepoolsus | jah |
| Üldmaht | 262 l |
| Jahekambri maht | 187 l |
| Sügavkülmkambri maht | 75 l |
| Müratase | 39 dB |
| Kõrgus | 177 cm |
| Laius | 54 cm |
| Sügavus | 55 cm |
| Värv | hall |
| Kaal | 60 kg |
Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
