Philips EP3510/00 espressomasin

Tootekood: 255135
Laoseis: Laos
ESTO järelmaks Kuumakse alates 30,99 €
Hind:
359,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Olgu teie eelistuseks must kohv, espresso või piimapõhine kohvijook - Philipsi täisautomaatse espressomasinaga saate kõik neid valmistada väga kiiresti! Klassikaline piimavahustaja eraldab auru, mistõttu on cappuccino jaoks siidise piimavahu valmistamine lihtne. Ja lisaks? Kaheosalist klassikalist piimavahustajat on ka lihtne puhastada.
Reguleerige kogust, aroomitugevust ja kohviveski seadistust. See täisautomaatne masin pakub mitmeid nauditavaid valikuid, mille abil kohandada jooki vastavalt oma maitsele. Saate igat jooki hõlpsasti isikupärastada ja salvestada mällu valmistamise pikkuse, tugevuse ja temperatuuri valikud. Avastage ja eksperimenteerige julgesti ning mõelge välja meelepärane jook!

Kvaliteetne ja vaikne keraamiline kohviveski kindlustab jahvatuse suurepärased tulemused.

Philipsi patenteeritud AquaClean veefilter aitab tagada teie täisautomaatse kohvimasinaga parimad võimalikud tulemused. Kui vahetate filtrit siis, kui masin seda nõuab, ei ole vaja katlakivi eemaldada ning tagatud on täiesti puhas vesi kuni 5000 tassi kohvi valmistamisel. Kui kohvimasinas kasutatakse AquaClean filtrit, deaktiveeritakse katlakivi eemaldamise märguanne automaatselt.

 

Täiusliku temperatuuriga kohv tänu termoplokile, mille saladus peitub kerges alumiiniumist ja roostevabast terasest korpuses, mis saavutab ruttu kõrge temperatuuri. Õige temperatuuriga kohvi ja cappuccino ilma viivituseta!

Veepaak 1,8 l, kohvioasalve maht 250 g, maksimaalne tassi kõrgus 15,2 cm.

Mõõdud (kõrgus*laius*sügavus): 33*21,5*43 cm

Värv must
Kaal 7,2 kg

Saku ladu - Otsas
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas