Philips HU3918/10 ultraheli-õhuniisuti

Tootekood: 257749
Laoseis: Laos
Kuumakse alates 11,89 €
Hind:
139,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Philipsi elegantses, modernse disainiga ultraheli-õhuniisutis kasutatakse NanoCloud tehnoloogiat, tänu millele on seadmel optimaalne jõudlus, väga madal müratase ning tagatud on maksimaalne hügieenilisus. Laborikatsetused tõestavad, et NanoCloudi tehnoloogia kasutamisel leviib tavapäraste ultraheliniisutajatega võrreldes 99% võrra vähem baktereid. Tänu 360° kujule jaotatakse niisutatud õhku ruumis ühtlaselt, nii et põrandale ega kapipealseile ei satu pritsmeid.
NanoCloudi tehnoloogia vähendab ka õhku paisatavaid mineraale, mistõttu ei sadestu mööblile ega muudele siledatele pindadele valget tolmu.
Unerežiimis
töötav niisuti tagab soovitud niiskustaseme magamise ajal, müratase on minimaalne ja kõik tuled (peale kiiruse näidu) on kustunud.
Automaatsed niiskusseaded
aitavad ühtlast niiskustaset säilitada. Valige 40%, 50% või 60% sihtniiskustase ja niisuti lülitub soovitud niiskustaseme saavutamiseks automaatselt sisse või välja. Nutikas niiskusandur aitab seadmel niiskustaset täpselt juhtida ja kuvab displeil reaalajas ruumi niiskustaseme kohta numbrilist teavet.
Veepaak 3 l. Lihtne täitmine.
Niisutamine: kuni 300 g/h
Soovitav ruumile kuni 45 m2
Taimer: tööaja seadmine 1, 4 või 8 tundi
Mõõtmed: kõrgus 37,5 cm, läbimõõt 25 cm
3 seadistatavat õhuniiskuse taset (40%, 50%, 60%)
Värv: must/vaskne

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas