Samsung RB33J3215WW/EO No Frost külmik

Tootekood: 250052
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 37,67 €
Hind:
439,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass E/A++, digitaalsel inverterkompressoril 10-aastane garantii,  sügavkülmkamber 3 sahtliga, jahekambris 3 klaasriiulit, avatud ukse alarm, vahetatav uksepoolsus, väline juhtpaneel, müratase 40 dB, k*l*s 185*59,5*66,8 cm, värv valge.

All-Around Cooling süsteem jahutab külmiku ühtlaselt nurgast nurgani. Külma õhku puhutakse läbi paljude avade igal riiulitasandil. Seeläbi on tagatud ühtlane ja püsiv temperatuur ja toiduained püsivad värskemana.

No Frost. Sul ei ole vaja külmiku sulatamise peale aega ja energiat kulutada. No Frost tehnoloogia võimendab õhuringlust, et tagada ühtlane temperatuur, mis väldib jää tekkimist. See saavutab soovitud temperatuuri tunduvalt kiiremini. Jahutussüsteemile langeb väiksem koormus, mistõttu see kestab kauem.

Fresh Zone on nutikalt konstrueeritud sahtel, mis tagab ideaalse keskkonna liha ja kala säilitamiseks, hoides neid optimaalse temperatuuri juures nii, et nad püsivad värskena ja võimalikult parima maitsega.

Digitaalne invertertehnoloogia. Naudi vähest müra ja suuremat energiatõhusust. Digitaalne inverterkompressor reguleerib vajaduse järgi automaatselt kiirust. See on vaiksem kui raamatukogus, tekitades ainult 35 dB(B) müra. Samuti vastab see uutele energiamäärustele, kasutades kuni 50% vähem elektrit* ja säästes sinu rahakotti.

 

 

 

Energiaklass E
Energiakulu 248 kWh/aastas
Invertermootor Jah
NoFrost (Frost Free) Jah
Sügavkülmal tärne [*]***
Külmapidavus 18 h
Külmutusvõimsus 13 kg/24h
Jahekambri sulatusmeetod automaatne
Sügavkülmkambri sulatusmeetod sulatusvaba
Vahetatav uksepoolsus jah
Üldmaht 350 l
Jahekambri maht 230 l
Sügavkülmkambri maht 98 l
Müratase 40 dB
Kõrgus 185 cm
Laius 59,5 cm
Sügavus 66,8 cm
Värv valge
Kaal 70,12 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos