Whirlpool FFB8448BV EE A+++-30% invertermootoriga pesumasin

Tootekood: 151132
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
ESTO järelmaks Kuumakse alates 26,83 €
Hind:
309,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Mahutavus 8 kg, energiaklass A+++-30%, pesuklass A, 0-1400 p/min, reguleeritav tsentrifuug, 12 programmi, 6th Sense, FreshCare +, viitstart, tasakaalukontroll, vahukontroll, lõpuaja näit, lastelukk, suur ekraan, müratase pesemisel/tsentrifuugimisel 52/78 dB, värv valge

6TH SENSE TEHNOLOOGIA

Avastage perfektne hooldus. 6th SENSE intelligentsed andurid kohandavad ressursside kasutust vastavalt masinasse pandud pesu kogusele ja tüübile, tagades nii kuni 50%-lise* energia-, vee- ja ajasäästu. (*Võrdlus maksimaalse pesukoguse ja 1 kg pesukoguse vahel 6th SENSE funktsiooniga pesumasinal Cotton 60° programmi kasutades.)

FRESHCARE+

Hoolitsege, et teie riided püsivad värsked pärast tsükli lõppu.
Uuenduslik FreshCare+ süsteem hoolitseb teie pesumasinas olevate riiete eest õrna aurutamise ja trumli liikumisega[i].
Uus FreshCare+ süsteem masseerib õrnalt pesu aurutamisega vahelduva korrapärase trumli aeglase liikumisega. Sellega kindlustatakse õhuringlus kiududes, et riided püsiks värsked ja et hoida ära halva lõhna teke. FreshCare+ töötlus tagab tõepoolest värskema pesu ja meelerahu koguni tunde pärast tsükli lõppu.
[i] FreshCare+ töötlus pärsib peamiste halva lõhna allikate (pesumasinas) vohamist kuni 6 tundi pärast pesutsükli lõppu. See ei sobi kasutamiseks koos õrnpesule ja tekkidele mõeldud programmidega.

MÄÄRDUMISASTE

Kohandatud tulemus. See Whirlpooli pesumasin tuvastab pesu määrdumisastme ning seadistab automaatselt selle põhjal optimaalsed pesusätted, et saaksite alati nautida laitmatut tulemust.

IGAPÄEVANE PROGRAMM

Lihtne igapäevane pesupesemine. Daily Load programm peseb keskmise päevase pesukoguse (3,5 kg) puuvillastest ja sünteetilistest kiududest segapesu 40 °C juures puhtaks ainult 60 minutiga.

SENSEINVERTER MOOTOR

Vaikne talitlus. Selle Whirlpooli pesumasina uuenduslik SenseInverter mootor on disainitud tagama masinale vaikset talitlust ja pikka eluiga. Nautige nii ideaalset tulemust kui täiendavat rahu ja vaikust.

Energiaklass A+++ -30%
Pesuklass A
Energiakulu 138 kWh/aastas
Veekulu 11 900 l/aastas
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Pesuprogrammide arv 12
Pesutemperatuurid °C muudetavad
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 52/78 dB pesemisel/tsentrifuugimisel
Kõrgus 84,5 cm
Laius 59,5 cm
Sügavus 63 cm
Värv valge
Kaal 71 kg

Saku ladu - Laos
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas