Whirlpool WFC3C26 A++ nõudepesumasin

Tootekood: 153529
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
ESTO järelmaks Kuumakse alates 26,50 €
Hind:
304,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A++, veekulu 9,5 l/tsükkel, mahutab 14 nõudekomplekti, 8 programmi, 6th Sense® tehnoloogia, elektrooniline juhtimine, AquaStop, müratase 46 dB, 2 resti, värv valge.

Intelligentne 6th Sense® tehnoloogiatuvastab määrdumisastme ning kohandab selle põhjal automaatselt pesutsüklit, tagades kuni 50%-lise* energia, vee ja aja säästmise.

ANTIBAKTERIAALNE LOPUTUS

Täielik meelerahu. Antibakteriaalse loputuse funktsioon eemaldab täiendava meelerahu tagamiseks loputamisel efektiivselt nii bakterid kui mustuse- ja toidujäägid.

REGULEERITAV ÜLEMINE REST

Reguleeritav ülemine rest. Nõudepesumasina reguleeritav ülemine rest võimaldab tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

FLEXISPACE

Disainige ruum oma vajadustele vastavaks. FlexiSpace süsteemi modulaarseid korve saab nõudepesumasinas vastavalt vajadusele vabalt ja lihtsalt ümber paigutada.

ÜHE RESTI PESUFUNKTSIOON

Silmapaistev tõhusus vee kasutamisel. See funktsioon võimaldab pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist. Nautige laitmatut tulemust käsikäes väikse veekuluga.

POOLE KOGUSE FUNKTSIOON

Ressursitõhus. Säästke ressursse, kui nõudepesumasin on vaid pooleldi täis. Poole koguse funktsioon optimeerib vee- ja energiatarvet, kui pesete mõlemas restis vaid väikest nõudekogust.

Energiaklass A++
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 266 kWh/aastas
Pesuprogrammide arv 8
Komplektide arv 14
Viitstart 24 h
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Toitejuhtme pikkus 1,3 m
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 60 cm
Värv valge
Kaal 47 kg

Saku ladu - Otsas
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas