Philips EP5334/10 espressomasin LatteGo 5000

Tootekood: 255153
Laoseis: Laos
ESTO järelmaks Kuumakse alates 50,91 €
Hind:
599,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Philipsi espressomasinaga LatteGo 5000 saate musta kohvi, espressot, cappuccino`t ja latte macchiato`t valmistada vaid ühe nupuvajutusega.Automaatvalikutes on ka Café au Lait ja Caffé Americano. LatteGo funktsioon lisab piimaga kohvijookidele siidiselt pehme piimavahu kihi - LatteGo vahustaja segab ümaras vahustamiskambris suurel kiirusel piima ja õhu ning seejärel valab teie tassile peale kreemja piimavahu, mis on täpselt õige temperatuuriga. Funktsiooni on lihtne seadistada ja puhastamiseks kraanivee all kulub vaid 15 sekundit. Loomulikult võite LatteGo kannu pesta ka nõudepesumasinas.

Kvaliteetne ja vaikne keraamiline kohviveski kindlustab jahvatuse suurepärased tulemused.

Philipsi patenteeritud AquaClean veefilter aitab tagada teie täisautomaatse kohvimasinaga parimad võimalikud tulemused. Kui vahetate filtrit siis, kui masin seda nõuab, ei ole vaja katlakivi eemaldada ning tagatud on täiesti puhas vesi kuni 5000 tassi kohvi valmistamisel. Kui kohvimasinas kasutatakse AquaClean filtrit, deaktiveeritakse katlakivi eemaldamise märguanne automaatselt.

Timmige ja salvestage oma lemmikkohvijoogid igaüks eraldi. Mis tahes joogi koguse määramiseks vajutage ja hoidke jookide nuppu all, kuni kuvatakse MEMO ikooni. Vajutage nuppu OK, kui tassis on soovitud kogus. Kui valmistate jooki retsepti järgi, salvestatakse valitud aroomi tugevus automaatselt. Mitmed nauditavad valikud võimaldavad kohandada jooki vastavalt maitsele. Saate iga jooki hõlpsasti isikupärastada ning salvestada mällu valmistamise pikkuse, tugevuse ja temperatuuri valikud. Avastage ja eksperimenteerige julgesti ning mõelge välja just teile meelepärane jook!

Täiusliku temperatuuriga kohv tänu termoplokile, mille saladus peitub kerges alumiiniumist ja roostevabast terasest korpuses, mis saavutab ruttu kõrge temperatuuri. Õige temperatuuriga kohvi ja cappuccino ilma viivituseta!

Veepaak 1,8 l, kohvioasalve maht 250 g, maksimaalne tassi kõrgus 15 cm.

Mõõdud (kõrgus*laius*sügavus): 34*22,1*43 cm

Värv titaan
Kaal 7,2 kg

Saku ladu - Otsas
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Viimsi kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas