Teenused

SOODNE TRANSPORT KOJU JA KONTORISSE

Pakume oma klientidele soodsat kodumasinate transporti nii koju kui ka kontorisse. Kauba transport kullerfirma vahendusel üle Eesti.

VANA SEADME ÄRAVEDU

Tellides meie e-poest uue kodumasina pakume samaväärse vana seadme äravedu. Vana tagastatav toode peab olema kompaktne (nt. külmikul ei tohi eemaldada kompressorit, pesumasinal trumlit, jne.). Vana seade peab olema lahti ühendatud, puhastatud ja külmik sulatatud.

Vana seadme transporditasu on 15 eurot. Teenus valitav e-poes tootegrupis ``ERALDISEISVAD SUURED KODUMASINAD`` grupist TEENUSED: lisa korvi siit

Linnades Tallinn, Tartu, Pärnu, Haapsalu, Rakvere, Narva vana seadme äravedu korterist, kui valite uue toote kulleriga tuppa.

Valides kauba veo kulleriga maja ette, siis ka vana seade võetakse peale maja eest!

GARANTIITINGIMUSED

Kõikide AS Ottender & Valgmäe  poolt maaletoodud ja Eesti Vabariigis müüdud kodumasinate ning muude elektroonikaseadmete kohta kehtib tavatarbijale VÕS § 218 sätestatud pretensioonide esitamise aeg 2 (kaks) aastat ostukuupäevast või asja üleandmise kuupäevast arvates, kui see on eraldi fikseeritud ostudokumendil.  Pretensioonide esitamise õigus kehtib ainult Eesti Vabariigi territooriumi piires kasutatavatele toodetele.

Kui seade osutub pretensioonide esitamise õiguse ajal defektseks varjatud materjali-, konstruktsiooni- ja/või valmistusvigade tõttu, kõrvaldab AS Ottender & Valgmäe poolt volitatud remondifirma defektid või vahetab toote osad ümber vastavalt kehtivatele seadustele ja alltoodud tingimustele. Kui seadme remont  kohapeal on võimatu, toimub  transport volitatud remonditöökotta AS Ottender & Valgmäe poolt valitud viisil ja kulul. Tasuta vedu remonditöökotta kehtib ainult suuremõõtmeliste seadmete puhul Eesti Vabariigi piires.

KODUMASINATE REMONT

Meie koostööpartnerid aitavad teid kodumasinate ja -elektroonikaga seoduvaga remondiga. Pretensioonide esitamise õiguse aja jooksul tasuta remondi tingimused on jägmised:

1.Tasuta remonti teostatakse ainult nendele seadmetele, mida on kasutatud vastavalt nende kasutusjuhendile kodustes tingimustes. Firma nimele ja kasutusse ostetud seadme puhul annab AS Ottender&Valgmäe seadmetele garantii 3 kuud.

2.Tasuta remondi õigus kehtib ainult originaal ostudokumendi (millel on volitatud müüja nimi, ostukuupäev ja tootemudel) esitamisel koos defektse seadmega.

3.Tasuta remonti ei teostata, kui seadme andmeplaat või -kleebis on eemaldatud, seda on muudetud või tehtud mitteloetavaks.

4.Tasuta kõrvaldamisele ei kuulu seadme töötamise seisukohalt ebaolulised vead nagu pinnakriimustused, värvimuutused jms, mis on tekkinud seadme kasutamise käigus. Samuti ei kuulu tasuta asendamisele normaalsest kulumisest tingitud osade rikked nagu hõõglambid, kaitsmed, liigutatavad ning kergelt purunevad klaas- ja plastmassosad (nupud, käepidemed, külmikute riiulid jms).

5.Tasuta remont pretensiooniaja jooksul ei hõlma toote puhastamist, hooldamist, kasutamise õpetamist.

6.Tasuta remonti ei teostata järgmistel juhtudel :

a)transpordikahjustused ja seadme hoolimatust või mittesihipärasest hoidmisest ja/või kasutamisest

b)ülekoormamisest põhjustatud vead;  seadme paigaldus- ja kasutusjuhendist ning ohutusnõuetest mittekinnipidamisest seadme paigaldamisel ning voolu- ja/või veevõrku ühendamisel tekkinud vead

c) kui seadet on remontinud selleks volitamata isik või remondifirma

d) maaletoojast sõltumatutel põhjustel (õnnetused, äike, tulekahju, veekahjustused, pingekõikumised vooluvõrgus, lühised, katlakivi jms) tekkinud vead

e) seadme vigastamisel mehaaniliselt või keemiliste ühenditega

f) loomulikust kulumisest tingitud vigade puhul