Transport

TOODETE KOHALETOIMETAMINE JA ÜLEANDMINE

1. Üle Eesti tööpäeviti kulleriga kauba tarnimisel lisandub kaubale transporditasu vastavalt tellimuse summale:

 •  tellimuse summa kuni 100 € - transporditasu 5,90 . Teenust pakume üle Eesti.
   
   
 • tellimuse summa üle 100 € - transporditasu 5,90 €. Kehtib toodetele valitud kaubagruppides (tooted kaaluga alla 30 kg): pliidiplaadid, mikrolaineahjud (k.a. integreeritavad), õhupuhastajad, miniahjud, köögiväikemasinad, espressomasinad, tolmuimejad, kõlarid, printerid. Teenust pakume üle Eesti.
 •  tellimuse summa üle 100 € transporditasu 19,90 € - Kojuvedu maja ette. Teenust pakume üle Eesti. Kaubad tuuakse kohani, kuhu on võimalik sõita kaubaautoga (v.a. kõik väikesaared)
 •  tellimuse summa üle 100 € transporditasu 19,90 € - Kojuvedu korterisse või eramusse. Teenust pakume ainult nendes linnades (asustusüksus): Tallinn, Tartu, Pärnu, Rakvere, Haapsalu ja Narva. Kaup tuuakse korteri või eramu välisuksest sisse esimesse koridori.
 • Väikesaartele kauba transport erikokkuleppel.

 Teenused Tallinnas, Viimsis, Maardus ja Peetris:

 • Täisteenus 59 - tavapaigalduse pakett sisaldab (v.a gaasipliidid) - toome uue kodumasina tuppa, paigaldame ühe kodumasina olemasolevatesse võrkudesse/TV jalal. Teeme toote kasutamise lühiõpetuse. Täisteenuse kestvus on maksimaalselt 30 minutit. *Iga täiendava 30 minuti eest lisandub lisatasu 20 €
   
 • Täisteenus eripaigaldus 84 € - eripaigalduse pakett sisaldab (v.a. gaasipliidid) - toome uue kodumasina tuppa, paigaldame ühe integreeritud tehnika / kubu paigaldus/ TV seinale/ uste poolsuste vahetamine. Teeme toote kasutamise lühiõpetuse. Täisteenuse kestvus on maksimaalselt 1 tund.
  *Iga täiendava 30 minuti eest lisandub lisatasu 20 €.
   Teenust pakub Instacargo OÜ ja täpsem info registreerimiseks peale tellimuse tasumist meilile.
   

Võimalike transpordiviiside valikut ja transpordi summat näeb ostukorvis pärast nupu "Telli" vajutamist.

2. Tellides meie e-poest uue kodumasina pakume samaväärse vana seadme äravedu. Vana tagastatav toode peab olema kompaktne (nt. külmikul ei tohi eemaldada kompressorit, pesumasinal trumlit, jne.). Vana seade peab olema lahti ühendatud, puhastatud ja külmik sulatatud.

Vana seadme transporditasu on 15 eurot. Teenus valitav e-poes tootegrupis TEENUSED: lisa korvi siit

Linnades Tallinn, Tartu, Pärnu, Haapsalu, Rakvere, Narva vana seadme äravedu korterist, kui valite uue toote kulleriga korterisse. Vana seade peab olema valmis koridoris välisukse juures.

Valides kauba veo kulleriga maja ette, siis ka vana seade võetakse peale maja eest!

3. Tooted koos eestikeelse tooteinfoga ja muude juurdekuuluvate dokumentidega toimetab kohale AS Ottender & Valgmäe poolt valitud kullerfirma. Kui kaup on Saku laos olemas ja raha laekumine on toimunud kella 11.00-ks, siis tarnime kauba kolme tööpäeva jooksul. Kui kaup ei asu sihtkoha kaupluse laos, siis on kohaletoimetamise aeg kuni 7 tööpäeva.

4. Võimalik tulla ise kaubale järgi meie kauplustesse üle Eesti - tasuta. Saadame täiendava kinnituse e-mailile toote väljastamise aja kohta. Sageli on kaupluses koheselt saadaolev toode pakendist välja võetud ehk siis tegemist on müügisaalis oleva näidisega. Kui kaup ei asu sihtkoha kaupluse laos, siis on kohaletoimetamise aeg kuni 7 päeva.

Kauba väljastmine laost (Kivisalu tee 9, Saku) - tasuta. Ladu avatud tööpäevadel kella 9-17.

Kauba väljastamine Maardu laost ( Vana- Narva mnt. 20, ladu nr. 7) - tasuta. Ladu avatud tööpäeviti kella 9-16.

5. Kullerfirma saadab tarnepäeva hommikul sõnumi kontakttelefonile, mis on välja toodud e-mailiga saadetud tellimuse kinnitusel. Sõnumis olevalt numbrilt võimalik küsida täpsemalt kulleri saabumisaega. Kaup tuuakse kaubikuga ligipääsetava kohani.
Juhul kui Teie poolt tellimise tegemisel esitatud sihtkohale juuredpääs eeldab eriluba või on eraldi tasustatud, siis tuleb sellest eelnevalt teavitada AS Ottender & Valgmäed. Sellisel juhul on AS Ottender & Valgmäel õigus küsida kõrgemat transpordihinda, leppides selle suuruse eelnevalt tellijaga kokku. 

6. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. AS Ottender & Valgmäe ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest. 

7. Tooted antakse kulleri poolt Teile üle koos saatelehega või digitaalse allkirjastamisega. Enne saatelehe allkirjastamist soovitame tungivalt Teil kauba pakend kulleri juuresolekul üle vaadata ja toodete väliste vigastuste korral  märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Kinnitades paki kättesamist dokumentide allkirjastamisega või digitaalselt, kinnitate, et kaup oli kättesaamise hetkel korras. Enne paki kättesaamise kinnitamist palun veenduge, et see on tõesti nii. Vigastatud pakendi korral on Teil õigus loobuda kauba vastuvõtmisest. 

Palume Teil vigastatud tootest teatada elektronposti aadressile epood@kodumasinad.ee (kauplusest ostu korral vastava kaupluse e-mailile) hiljemalt ühe tööpäeva jooksul peale toote kättesaamist. Teatele tuleb lisada fotod vigastusest ja toote pakendist vigastuse asukohas. Pakendi fotode puudmisel toote väliste vigastuste korral pretensioone rahuldada võimalik ei ole.

8. Juhul, kui Te kaotate toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Teil õigus oma tellimus tühistada, saates AS Ottender & Valgmäe elektronposti aadressile epood@kodumasinad.ee vastavasisulise teate koos arve numbriga ning oma arvelduskonto numbriga ning Teie poolt tasutud summa toodete eest tagastatakse Teile.