AEG FFB 73716PM nõudepesumasin 15 komplekti, 42 dB, roostevaba teras

Tootekood: 253504
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 20,54 €
Hind:
569,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass D, veekulu 11 l/tsükkel, mahutab 15 nõudekomplekti, 9 programmi,4 temperatuuri, elektrooniline juhtimine, müratase 42 dB, 3 resti, reguleeritav ülemine korv, sisevalgustus, sooja veega ühendamise võimalus, viitstart 24h, k*l*s 85*60*59 cm, värv roostevaba teras.

Teie õrnu klaase ei saa pesta õrnemalt kui seda teevad AEG SoftGrip ja SoftSpikes, mis hoiavad klaase kindlalt paigal, kaitstes neid kriimustuste ja purunemise eest.

MaxiFlex sahtelon mõeldud igas suuruses ja igasuguse kujuga söögi- ja köögiriistadele. Paindlikud jaoturid ja maksimaalne sügavus tagavad paindliku kohandamisvõimaluse. Sujuv paigutus ja pesu vaid ühe tsükliga.

Kogege laitmatut nõudepesu süsteemiga SatelliteClean®. Sellel pihustikonsoolil on tavalisega võrreldes kolm korda parem katvus. Kuna topeltpöörlev pihustikonsool muudab pidevalt pihustusnurka, jõuab vesi igasse nurka. Täieliku puhtuse nimel.

Funktsioon ExtraHygiene tagab hügieenilise hooldusega maksimaalse puhastustulemuse. Funktsiooniga ExtraHygiene kuumeneb viimane loputusfaas temperatuurini 69 °C ja hoiab nõusid desinfitseerides temperatuuri kõrgel vähemalt 10 minutit, eemaldades üle 99,9999% bakteritest ja viirustest.

Tänu TimeBeamile olete nõudepesumasina tsükli kuluga hetkega täielikult kursis. Kui tsükkel veel käib, projetseerib TimeBeam-tehnoloogia põrandale järelejäänud aja näidu. Lihtne ja tõhus!

Kuni 15 nõudekomplekti. Masinasse mahub tänu kolmandale restile kuni 15 nõudekomplekti. See rest tagab suurepärase paindlikkuse mis tahes nõudekombinatsiooni puhul.

Kolmas rest. Kogu ruum, mida vajate. Sellel AEG nõudepesumasinal on ka kolmas rest: ideaalne lahendus täiendava ruumi tagamiseks, et teil mahuks alati kõik nõud masinasse ära.

 

 

 

 

 

Energiaklass D
Energiakulu 86 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 11 l/ tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 9
Komplektide arv 15
Viitstart 24 h
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Toitejuhtme pikkus 1,6 m
Müratase 42 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 59,6 cm
Sügavus 61 cm
Värv roostevaba teras
Kaal 46,6 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas