AEG FSB53927Z integreeritav nõudepesumasin 14 komplekti, 42 dB

Tootekood: 258092
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 16,88 €
Hind:
479,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass D, 7 programmi, 3 temperatuuri, mahutavus 14 nõudekomplekti, veekulu 10,5 l/tsükkel, viitstart, soola ja loputusvahendi indikaatorid,  kahevärviline valguskiir, viitstart 1-24h, automaatse väljalülituse süsteem, Aqua Stop, müratase 42 dB, k*l*s 81,8*59,6*55 cm

AEG täiustatud nõudepesumasina GlassCare-süsteem tagab klaaside professionaalse hoolduse kogu tsükli vältel. Unikaalne SoftGrip hoiab terve pesuprogrammi ajal teie õrnade klaaside jalad õrnalt, kuid kindlalt õiges asendis.

AEG nõudepesumasinate GlassHolder-funktsioon pakub igale klaasile kindlat kaitset. Alumine korv on varustatud hoidikutega SoftGrips ja SoftSpikes, mis hoiavad klaase paigal. Nii hoitakse ära pesutsükli jooksul tekkivad kahjustused.

MaxiFlexi sahtliga sobitage kõik nõudepesumasinasse. See on valmistatud mahutama igas suuruses söögiriistu ja tarvikuid. Kas suuri või ebatavalise kujuga. Mugandatavad vahed ja suurem sügavus tähendab, et iga pesukord on kohandatav. Iga ese paigutatakse ja puhastatakse tõrgeteta. Ühe tsükliga.

Uue AEG nõudepesumasina vettpihustavad teleskooppihustikonsoolid tagavad nüüd vee jõudmise masina igasse osasse. Sellel pihustikonsoolil on tavalisega võrreldes kolm korda parem katvus. Kuna topeltpöörlev pihustikonsool muudab pidevalt pihustusnurka, jõuab vesi igasse nurka. Täieliku puhtuse nimel.

QuickSelect võimaldab nõudepesumasinat parimal viisil hallata. Valige liuguriga tsükliaeg ja lisage täiendavad töötlused puudutusi kasutades. Seejärel jätke muu masina hooleks. Nõudepesu vastavalt vajadustele teile sobival ajal. Säravpuhtad nõud.

Airdry tehnoloogia maksimeerib kuivatustulemuse loomuliku õhuvooga. Masina uks avaneb pesutsükli viimases faasis, kui nõud on pestud. Nii kuivavad nõud loomulikul moel ning säästate energiakulu arvelt.

Indikaatorid: kahevärviline valguskiir, sumisev helisignaal, viitstart 1-24h, kuivatusetapp, klaaside hooldus, masina hooldus, programm valitud, loputusaine, sool, XtraPower

SpotControl - 2 värvi: Punane põrandale suunatud valguskiir tähendab, et programm käib, roheline kiir annab märku, et nõud on puhtad

Reguleeritava kõrgusega ülemine korv, ka siis kui korv on nõudega täidetud

Nõudepesumasina programmid: 160 minuti programm, 60 minuti programm, 90 minuti programm, automaatprogramm AUTO Sense, Eco, masina pesu, 30 minuti kiirprogramm

 

Energiaklass D
Energiakulu 85 kWh/100 tsõkliks
Veekulu 10,5 l/tsükkel
Pesuprogrammide arv 7
Pesutemperatuurid °C 3 temperatuuri
Komplektide arv 14
Viitstart 1-24 h
Kuivatussüsteem õhkkuivatus
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 42 dB
Kõrgus 81,8 cm
Laius 59,6 cm
Sügavus 55 cm

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas