AEG L6FBG48S invertermootoriga pesumasin

Tootekood: 251180
Laoseis: Laos
Kodumasinad.ee järelmaks - 6 kuud intressivaba ja 0€ sissemakse! Kuumakse alates 31,66 €
Hind:
358,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A+++-30%,  invertermootor, pesuklass A, kuivatusklass A, maksimaalne pesukogus 8 kg, tsentrifuug kuni 1400 p/min, viitstart, tasakaalukontroll, jalad reguleeritavad, üleujutuskaitse, müratase pesemise/tsentrifuugimisel 50/74 dB, lapselukk, värv valge

Fuzzy Logic reguleerib pesutsüklit vastavalt pesu kogusele. ProSense technology® kaalub automaatselt kõiki pesukoguseid, määrates iga kord sobivaima tsüklipikkuse. Auruprogramm kortsude silumiseks.

Paljud ökoprogrammid aitavad energiat kokku hoida. Programm Eco TimeSave säästab ka teie aega. Programm võimaldab valida samaaegselt nii ECO kui ka TimeSave funktsioone, tagades energiatõhusa ja võimalikult lühiajalise pesu.

AEG masinad on varustatud meie ProTex õrna trumliga, mis hoolitsevad samal moel ka teie riiete eest. Pesemise ajal tõstavad õrnad veejoad riideid, kaitstes neid kulumise eest. Kuna meie trumlitel on tavapärasest rohkem avasid, aitab see tsentrifuugimise ajal ära hoida riiete venimist ja säilitada nende kuju ja tekstuuri.

Pesuprogrammid: puuvill, sünteetika, õrnpesu,  Wool Plus, allergiavastane, kiirpesu 20 min 3 kg, välirõivad, voodipesu, spordirõivad, tsentrifuug/ väljapumpamine

 

 

Energiaklass A+++ -30%
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 137 kWh/aastas
Veekulu 9999 l/aastas
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Viitstart jah
Displei LCD ekraan
Toitejuhtme pikkus 1,8 m
Müratase 50 / 74 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 57,5 cm
Värv valge
Kaal 68,5 kg

Saku ladu - Otsas
Maardu ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas