251190.webp Zoom

AEG L6FLG48S sügavusega 57,7 cm, invertermootoriga pesumasin 8 kg, 1400 p/m, auruf-n

Tootekood: 251190
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 42,49 €
Hind: 569,90 €
499,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass B,  invertermootor,  kuivatusklass B, maksimaalne pesukogus 8 kg, tsentrifuug kuni 1400 p/min, viitstart, tasakaalukontroll, jalad reguleeritavad, üleujutuskaitse, müratase 74 dB, lapselukk, k*l*s 85*60*57,7 cm, värv valge

ProSense technology® kaalub automaatselt kõiki pesukoguseid, määrates iga kord sobivaima tsüklipikkuse. Sensorid valivad täpse pesuaja, tagades pestavate esemete parima hoolduse. Teie pesu on alati puhas ja värske; lisaks sellele hoiate kokku nii vett kui ka energiat.

Selle pesumasina häid omadusi märkate te kohe pärast viimaste pöörete lõppemist. Kuna SoftPlus tagab pesupehmendi jõudmise iga riidekiuni, on tulemuseks pehmem, siidisem ja siledam pesu kui eales varem ning te võite kindel olla, et teie väärtuslike ja uute esemete eluiga on nüüd tunduvalt pikem.

Pesuprogramm AntiAllergy Vapor 60ºC doseerib tsükli lõpus auru, mis tagab teie riiete hügieenilise ja tõhusa puhastamise. See aitab vähendada riiete bakterite ja allergeenide hulka ning garanteerib pesu parema hügieeni.

Paljud ökoprogrammid aitavad energiat kokku hoida. Programm Eco TimeSave säästab ka teie aega. Programm võimaldab valida samaaegselt nii ECO kui ka TimeSave funktsioone, tagades energiatõhusa ja võimalikult lühiajalise pesu.

Pesumasina invertermootor on usaldusväärne ja tõeliselt vastupidav. Harjasteta invertertehnoloogia vähendab vibratsiooni ja kulumist, pakkudes minimaalse müra taustal suurepäraseid tulemusi.

Pesuprogrammid: Eco 40-60, puuvillased esemed, sünteetika, õrnad esemed, Vill/siid, spordirõivad, 20min 3Kg, voodikate, kerge triikida, tsentrifuug / väljapumpamine, allergiavastane auruprogramm

Energiaklass B
Kuivatusklass B
Energiakulu 54 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 43 l/tsükkel
Aurufunktsioon Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Viitstart jah
Displei LCD ekraan
Müratase 74 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 57,5 cm
Värv valge
Kaal 68,5 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas