AEG L6SE26SE A+++ invertermootoriga pesumasin

Tootekood: 251187
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
ESTO järelmaks Kuumakse alates 32,67 €
Hind:
369,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A+++, pesuklass A, kuivatusklass B, maksimaalne pesukogus 6 kg, tsentrifuug kuni 1200 p/min, LCD ekraan, invertermootor, auruprogramm, lapselukk, viitstart, tasakaalukontroll, üleujutuskaitse, jalad reguleeritavad, müratase pesemise/ tsentrifuugimisel 49/73 dB,k*l*s 84,5*59,5*38 cm, värv valge

Hoidke oma igapäevaseid rõivaid ja vähendage nende kulumist, kasutades AEG 6000 seeria õhukest pesumasinat ja tehnoloogiat ProSense technology®. ProSense kohandab iga tsüklit vastavalt pesu kaalule, kasutades täpselt õiget vee- ja energiakogust. Meie õhukesed masinad võtavad minimaalselt ruumi, pakkudes siiski parimaid tulemusi.

TimeSave võimaldab teil pesupesemisele kulutada võimalikult vähe aega ja energiat. Kombineerige valikuid Eco ja TimeSave ning lühendage pesutsüklit ilma tulemuste pärast muretsemata.

Invertermootor tagab teie masina pikema eluea. See tarvitab vähem energiat, pakkudes iga päev siiski sama kvaliteetset hooldust.

SoftPlus - funktsioon teostab riiete eelneva leotuse ja jaotab need masinas ühtlaselt laiali. Nii tagatakse kõigi riidekiudude põhjalik hooldus ning pesu on pikemalt pehme ja värskelõhnaline.

Pesuprogrammid: Eco 40-60, puuvillased esemed, sünteetika, õrnad esemed, Vill/siid, 20min 3Kg, kerge triikida, sulejoped, spordirõivad, teksa, allergiavastane auruprogramm

Energiaklass A+++
Pesuklass A
Kuivatusklass B
Energiakulu 122 kWh/aastas
Veekulu 9500 l/aastas
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1200 p/min
Maksimaalne pesukogus 6 kg
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 49 / 73 dB
Kõrgus 84,5 cm
Laius 59,5 cm
Sügavus 38 cm
Värv valge

Saku ladu - Laos
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos