251191.png Zoom

AEG L7FEC41PS sügavusega 63,1 cm, invertermootoriga pesumasin 10 kg, 1400 p/m

Tootekood: 251191
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 59,09 €
Hind:
689,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A, invertermootor, kuivatusklass B, maksimaalne pesukogus 10 kg, tsentrifuug kuni 1400 p/min, viitstart, tasakaalukontroll, jalad reguleeritavad, üleujutuskaitse, müratase 75 dB, lapselukk, k*l*s 84,7*59,7*63,1 cm, värv valge

Professionaalse välimuse igapäevane hoidmine ei tohiks olla vaevarikas. Meie ProSteam® tehnoloogiat kasutades säilitavad teie särgid värske väljanägemise pikemalt, sest kortse on pesul ligi kolmandiku võrra vähem. Vähem kuiva kuumust ja triikimist säästab riidekiude. Parima väljanägemisega riided – iga päev!

Need AEG pesumasinad kasutavad kortsus riiete kiireks värskendamiseks ja silumiseks auru. Lühikese ja õrnatoimelise programmiga saate riietelt turvaliselt eemaldada lõhnad ja kortsud. Soovi korral võite pesutsükli lõpetada hoopis õrna aurufunktsiooniga, nii et riided vajavad triikimist kas väga vähe või üldse mitte.

UniversalDose on PODS®-i kapslite jaoks mõeldud ainulaadne sahtel, mis kasutab kohandatud veejugasid sahtlis PODS®-i kapslite pehmendamiseks, aktiveerides need 60% kiiremini, kui trumlisse asetatuna. See tagab tõhusama plekieemalduse külma ja lühikese režiimi 1-tunnist pesuprogrammi kasutades.*

Programm MyMix 69 min tasakaalustab aega, energiatõhusust ja hoolitsust kuni 5 kg segapesu igapäevasel pesemisel. See toimib temperatuuril 30 °C ja tagab ainult 69 minutiga optimaalse tõhususe ja põhjalikult puhastatud riideid.

ProSense technology® kaalub automaatselt kõiki pesukoguseid, määrates iga kord sobivaima tsüklipikkuse. Sensorid valivad täpse pesuaja, tagades pestavate esemete parima hoolduse. Teie pesu on alati puhas ja värske; lisaks sellele hoiate kokku nii vett kui ka energiat.

Meie Swissatesti sertifikaadiga allergiavastases auruprogrammis on ühendatud pesu- ja aurutsükkel mis eemaldab rohkem kui 99,99 % bakteritest ja viirustest.* Pesemine temperatuuril üle 60 °C vähendab allergeene ja tagab riiete hügieenilisuse ja puhtuse.

Pesuprogrammid: Eco 40-60, puuvillased esemed, sünteetika, õrnad esemed, Vill/siid, aur, MyMix 69min, 20min 3Kg, spordirõivad, allergiavastane auruprogramm

Energiaklass A
Kuivatusklass B
Energiakulu 51 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 47 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 10 kg
Viitstart jah
Displei LCD ekraan
Müratase 75 dB
Kõrgus 84,7 cm
Laius 59,7 cm
Sügavus 63,1 cm
Värv valge
Kaal 74,5 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas