AEG L7WBE69S pesumasin-kuivati

Tootekood: 251313
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kodumasinad järelmaks - maksa mugavalt ja kiirelt osamaksete kaupa, 6 kuud 0% intress ja 0€ lepingutasu, periood kuni 60 kuud! Kuumakse alates 52,31 €
Hind:
599,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Tsentrifuugi pöörded kuni 1600 p/min, LCD ekraan, viitstart, 9 (kuivatusel 6) kg pesu, energiaklass E, lapselukk, lisaloputus, ebemepuhastus, müratse 76 dB, k*l*s 84,7*59,7*63,1 cm, värv valge.

Meie DualSense-tehnoloogia kohandab pesutsükli temperatuuri ja trumli liikumise olenevalt kangast. Madalam temperatuur ja kontrollitud liikumine võimaldavad kõike - õrnadest esemetest välisriieteni, pesta õrnalt. Nii pesu- kui ka kuivatustsüklid on Woolmark Blue-sertifitseeritud, et saaksite turvaliselt pesta ja kuivatada ka ainult käsitsipesuks mõeldud villaseid esemeid. Välisrõivaste programm puhastab ja kaitseb tehnilisi kangaid, et nende tekstuuri säilitada samas kui kuivatustsükkel aitab taastada veehülgavust.

ProSense Technology® kohandab pesu- ja kuivatusaegu automaatselt vastavalt pesukogusele. Otstarbekad ja ökonoomsed pesutsüklid – säästes aega, energiat ja vett – olenemata sellest, kas tegu on suure või väikese pesuga.

NonStop 60 minuti programm on mõeldud väiksema pesukoguse pesemiseks ja kuivatamiseks. Nii saate vajadusel kiiresti kätte puhtad riided. See on väga mugav riidehooldus ilma kompromisse tegemata.

Tehke oma valikud pesu ja kuivatuse režiimi nupu abil: valige üks katkematu pesu- ja kuivatustsükkel, mis tagab puhta ja kuiva pesu ühe jutiga või kasutage eraldi pesu- ja kuivatustsüklit. Erakordne paindlikkus erakordse pesumasin-kuivatiga.

Auruprogramm teeb palju alates tekstiilikiudude pehmendamisest kortsude vähendamise ja triikimise vältimiseni. Nii kestavad riided kauem ja näevad paremad välja. Kiire riiete värskendamise võimalus ilma nende pesemiseta aitab rõivastel paremini ajale vastu seista, sest neid kuumutatakse ja hõõrutakse vähem.

Käsipesuprogramm, mis võimaldab käsipesu märgistusega esemeid pesta masinaga

Villaprogramm, mis võimaldab villa märgistusega esemeid pesta masinaga

Kondenseeriv kuivati: niiskus koguneb veepaaki, ei ole tarvis niisket õhku välja juhtida.

Programmid:  Eco 40-60, puuvillased esemed, sünteetika, õrnad esemed, villased esemed käsipesu, spordirõivad, allergiavastane, NonStop 60min, aur, loputus

Energiaklass E
Kuivatusklass B
Energiakulu 376 kWh/ 100 pesemis- ja kuivatustsükliks
Veekulu 70 l / pesemis- ja kuivatustsükkel
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1600 p/min
Maksimaalne pesukogus 9 kg
Maksimaalne kuivatamise kogus 6 kg
Viitstart jah
Kuivatussüsteem kondenseeriv
Displei jah
Toitejuhtme pikkus 1,8 m
Müratase 76 dB
Kõrgus 84,7 cm
Laius 59,7 cm
Sügavus 63,1 cm
Värv valge
Kaal 78,5 kg

Maardu ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas