251323.webp Zoom

AEG L7WBGO49S sügavusega 55,1 cm, pesumasin-kuivati 9/5 kg, 1400 p/m

Tootekood: 251323
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 61,19 €
Hind:
719,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Tsentrifuugi pöörded kuni 1400 p/min, LCD ekraan, viitstart, 9 (kuivatusel 5) kg pesu, energiaklass E, lapselukk, lisaloputus,  müratse 75 dB, k*l*s 84,7*59,7*55,1 cm, värv valge.

Uudne Kombi pesumasin-kuivati koos DualSense-tehnoloogiaga reguleerib temperatuuri ja trumli pöördeid ning kohandab programme vastavalt pestava pesu tüübile. Alates paksematest jakkidest kuni pehmete džempriteni pestakse, kuivatatakse ja kaitstakse kõiki esemeid ühekorraga, masinast välja võtmata.

Meie DualSense-tehnoloogia kohandab pesutsükli temperatuuri ja trumli liikumise olenevalt kangast. Madalam temperatuur ja kontrollitud liikumine võimaldavad kõike - õrnadest esemetest välisriieteni, pesta õrnalt. Nii pesu- kui ka kuivatustsüklid on Woolmark Blue-sertifitseeritud, et saaksite turvaliselt pesta ja kuivatada ka ainult käsitsipesuks mõeldud villaseid esemeid. Välisrõivaste programm puhastab ja kaitseb tehnilisi kangaid, et nende tekstuuri säilitada samas kui kuivatustsükkel aitab taastada veehülgavust.

ProSense Technology® kohandab pesu- ja kuivatusaegu automaatselt vastavalt pesukogusele. Otstarbekad ja ökonoomsed pesutsüklid – säästes aega, energiat ja vett – olenemata sellest, kas tegu on suure või väikese pesuga.

Quick 20’ Wash&Dry 60’ programmiga saate pesta ja kuivatada 1 kg segukangast pesu ainult ühe tunniga ja kõik ühe korraga. Võite valida ka ainult pesutsükli ja saada puhtad riided 20 minutiga. Kiire ja mugav hooldus, kui teil on kiire.

Care-trummel laseb rõivastel sujuvalt libiseda tänu trumli kõrgendatud padjakujulisele mustrile ja optimeeritud tõstelabale. Õhuke veekiht katab pesemise ajal avad. See tagab teie kangastele veelgi õrnema pesu.

Auruprogramm teeb palju alates tekstiilikiudude pehmendamisest kortsude vähendamise ja triikimise vältimiseni. Nii kestavad riided kauem ja näevad paremad välja. Kiire riiete värskendamise võimalus ilma nende pesemiseta aitab rõivastel paremini ajale vastu seista, sest neid kuumutatakse ja hõõrutakse vähem.

Käsipesuprogramm, mis võimaldab käsipesu märgistusega esemeid pesta masinaga.

Villaprogramm, mis võimaldab villa märgistusega esemeid pesta masinaga.

Kuivatustehnoloogia: kondenseeriv.

Programmid:  Eco 40-60, puuvillased esemed, sünteetika, õrnad esemed, villased esemed käsipesu, spordirõivad, Quick 20 Wash&Dry 60, aur, loputus, tsentrifuug / väljapumpamine

Energiaklass E
Kuivatusklass B
Energiakulu 325 kWh/ 100 pesemis- ja kuivatustsükliks
Veekulu 67 l / pesemis- ja kuivatustsükkel
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 9 kg
Maksimaalne kuivatamise kogus 5 kg
Viitstart jah
Kuivatussüsteem kondenseeriv
Displei jah
Toitejuhtme pikkus 1,8 m
Müratase 75 dB
Kõrgus 84,7 cm
Laius 59,7 cm
Sügavus 55,1 cm
Värv valge
Kaal 69,5 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas