251196.png Zoom

AEG L8FBC69ASA invertermootoriga pesumasin 9 kg, 1400 p/m, automaatne doseerimine, auruf-n, WiFi, sügavusega 63,1 cm

Tootekood: 251196
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 28,49 €
Hind:
849,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A,  invertermootor, kuivatusklass B, maksimaalne pesukogus 9 kg, tsentrifuug kuni 1400 p/min, viitstart, tasakaalukontroll, üleujutuskaitse, jalad reguleeritavad, lapselukk, plekieemalduse variant, müratase 75 dB, k*l*s 84,7*59,7*63,1 cm, värv valge

Automaatne doseerimise funktsioon „AutoDose“. AutoDose nutikad andurid arvutavad välja pesuaine ja loputusvahendi täpsed kogused, kaitstes nii riideid liiga kiire kulumise eest. Puuvillased riided püsivad kolm korda vastupidavamad. *rakendades jõudu 30° pestud puuvillaste riiete puhul, automaatne doseerimine, 30 pesu AEG VS 10 pesu konkureeriva seadmega.

Kohandatud hoolduse kasutamiseks ühendage oma pesuseadmed rakendusega My AEG Care. Saage kõikjal osa AEG oskusteabest. Valige kaugteel kohandatud programme, saage soovitusi oma riietele sobiva pesutsükli valimiseks ja saage teateid pesu pesemise lõppemise kohta. Kohandatud pesuhooldus on käeulatuses.

AEG pesumasinad kasutavad kortsus riiete kiireks värskendamiseks ja silumiseks auru. Lühikese ja õrnatoimelise programmiga saate riietelt turvaliselt eemaldada lõhnad ja kortsud. Soovi korral võite pesutsükli lõpetada hoopis õrna aurufunktsiooniga, nii et riided vajavad triikimist kas väga vähe või üldse mitte.

ÖKOMixi kasutades jõuab pestava pesuni kogu pesupulber ja pesupehmendi, kuna need lahustatakse ja aktiveeritakse vees juba enne trumlisse jõudmist.

ÖKOPower on igapäevane pesuprogramm, mis sisaldab kõiki vajalikke funktsioone. Vaid 59 minutiga saate suurepärased pesutulemused vaid väikese energiakuluga. See on ideaalne programm igapäevaseks kasutamiseks, mis ei tee järeleandmisi.

Siidiprogramm spetsiaalselt siidile: õrnpesu ja kohandatud tsentrifuugitsükliga

 

Pesuprogrammid: Eco 40-60, puuvillased esemed, OKOPower, sünteetika, õrnad esemed, Vill/siid, aur, allergiavastane, 20min 3Kg, spordirõivad

WiFi jah
Energiaklass A
Kuivatusklass B
Energiakulu 49 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 46 l/tsükkel
Aurufunktsioon Jah
Automaatne doseerimine Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 9 kg
Pesuprogrammide arv 10
Viitstart jah
Displei LCD ekraan
Müratase 75 dB
Kõrgus 84,7 cm
Laius 59,7 cm
Sügavus 63,1 cm
Värv valge

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas