AEG L8FBC69SA A+++-50% invertermootoriga pesumasin

Tootekood: 251186
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
ESTO järelmaks Kuumakse alates 0,00 €
Hind:
789,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A+++-50%,  invertermootor, pesuklass A, kuivatusklass A, maksimaalne pesukogus 9 kg, tsentrifuug kuni 1600 p/min, viitstart, tasakaalukontroll, jalad reguleeritavad, lapselukk, plekieemalduse variant, müratase pesemise/tsentrifuugimisel 47/75 dB, värv valge

Automaatne doseerimise funktsioon „AutoDose“. AutoDose nutikad andurid arvutavad välja pesuaine ja loputusvahendi täpsed kogused, kaitstes nii riideid liiga kiire kulumise eest. Puuvillased riided püsivad kolm korda vastupidavamad. *rakendades jõudu 30° pestud puuvillaste riiete puhul, automaatne doseerimine, 30 pesu AEG VS 10 pesu konkureeriva seadmega.

Kohandatud hoolduse kasutamiseks ühendage oma pesuseadmed rakendusega My AEG Care. Saage kõikjal osa AEG oskusteabest. Valige kaugteel kohandatud programme, saage soovitusi oma riietele sobiva pesutsükli valimiseks ja saage teateid pesu pesemise lõppemise kohta. Kohandatud pesuhooldus on käeulatuses.

AEG pesumasinad kasutavad kortsus riiete kiireks värskendamiseks ja silumiseks auru. Lühikese ja õrnatoimelise programmiga saate riietelt turvaliselt eemaldada lõhnad ja kortsud. Soovi korral võite pesutsükli lõpetada hoopis õrna aurufunktsiooniga, nii et riided vajavad triikimist kas väga vähe või üldse mitte.

Pesuprogrammid:  Eco 40-60, puuvillased esemed, OKOPower, sünteetika, õrnad esemed, Vill/siid, aur, allergiavastane, 20min 3Kg, spordirõivad, masina puhastus, teksad, teksa, voodipesu, voodikate, spordirõivad, mikrofiiber, rätikud, fliis, tööriided, kardinad, loputus, väljapumpamine, tsentrifuug

ÖKOMixi kasutades jõuab pestava pesuni kogu pesupulber ja pesupehmendi, kuna need lahustatakse ja aktiveeritakse vees juba enne trumlisse jõudmist.

ÖKOPower on igapäevane pesuprogramm, mis sisaldab kõiki vajalikke funktsioone. Vaid 59 minutiga saate suurepärased pesutulemused vaid väikese energiakuluga. See on ideaalne programm igapäevaseks kasutamiseks, mis ei tee järeleandmisi.

 

Energiaklass A+++ -50%
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 108 kWh/aastas
Veekulu 10500 l/aastas
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1600 p/min
Maksimaalne pesukogus 9 kg
Pesuprogrammide arv 24
Viitstart jah
Displei LCD ekraan
Müratase 47 / 75 dB
Kõrgus 84,7 cm
Laius 59,7 cm
Sügavus 63,1 cm
Värv valge

Saku ladu - Otsas
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas