AEG L8FBE48SI invertermootoriga integreeritav pesumasin 8 kg, 1400 p/m

Tootekood: 251480
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 21,33 €
Hind:
639,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Mahutavus 8 kg, energiaklass C, invertermootor, 0-1400 p/min, reguleeritav tsentrifuug, viitstart, trumli tasakaalukontroll, lapselukk, lisaloputus, 4 reguleeritavat jalga, üleujutuskaitse, auruprogrammid, müratase 68 dB, k*l*s 81,9*59,6*54 cm, värv valge

AEG 8000 integreeritud pesumasin sobitub sujuvalt teie ülejäänud seadmetega, töötab vaikselt ja pakub konkurentsitut riidehooldust. ÖKOMix segab pesuaine ja loputusvahendi veega enne nende trumlisse jõudmist. Nii tagatakse õrnade materjalide tõhus hooldus ja pesu ning seda ka lühikeste tsüklitega.

ÖKOMixi kasutades jõuab pestava pesuni kogu pesupulber ja pesupehmendi, kuna need lahustatakse ja aktiveeritakse vees juba enne trumlisse jõudmist. See on esimene pesumasinatehnoloogia, mis suudab pesuainet ja pehmendit nii ühtlaselt levitada, tagades sel moel kõigi kiudude parima võimaliku hoolduse ja puhastumise.

ÖKOPower on igapäevane pesuprogramm, mis sisaldab kõiki vajalikke funktsioone. Vaid 59 minutiga saate suurepärased pesutulemused vaid väikese energiakuluga. See on ideaalne programm igapäevaseks kasutamiseks, mis ei tee järeleandmisi tulemuste osas ega kaota aja jooksul oma häid omadusi.

ProSteam kasutab kortsus riiete kiireks värskendamiseks ja silumiseks auru, et saaksite neid kohe kasutada. Lühikese ja õrnatoimelise programmiga saate kuivadelt riietelt eemaldada lõhnad ja kortsud. Soovi korral võite pesutsükli lõpetada hoopis õrna aurufunktsiooniga, nii et riided vajavad triikimist kas väga vähe või üldse mitte.

ProSense technology® kaalub sobivaima tsükli kasutamiseks automaatselt iga pesukogust. Sensorid valivad täpse pesuaja, tagades pestavate esemete parima hoolduse. Teie pesu on alati puhas ja värske; lisaks sellele hoiate kokku nii vett kui ka energiat.

Pesuprogrammid: Eco 40-60, puuvillased esemed, sünteetika, õrnad esemed, OKOPower, aur, tsentrifuug / väljapumpamine, loputus, allergiavastane, voodikate, 20min 3Kg, spordirõivad, teksa, Vill/siid

Energiaklass C
Energiakulu 63 kWh/100 tsükliks
Veekulu 47 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Pesutemperatuurid °C muudetavad
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 68 dB
Kõrgus 81,9 cm
Laius 59,6 cm
Sügavus 54 cm
Värv valge

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas