AEG L8WBC61SC pesumasin-kuivati

Tootekood: 251301
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kodumasinad järelmaks - maksa mugavalt ja kiirelt osamaksete kaupa, 6 kuud 0% intress ja 0€ lepingutasu, periood kuni 60 kuud! Kuumakse alates 55,78 €
Hind:
639,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Tsentrifuugi pöörded kuni 1600 p/min, LCD ekraan, viitstart, 10 (kuivatusel 6) kg pesu,kaugjuhitav,  energiaklass A, lapselukk, lisaloputus, ebemepuhastus, müratase 76 dB, k*l*s 84,7*59,7*63,1 cm, värv valge.

Patenteeritud ÖKOMix-tehnoloogia tähendab sujuvat, katkematut pesu- ja kuivatusprotsessi. Masinas lahustatakse pesuaine ja pehmendi veega juba enne trumlisse suunamist, tehes nende toime võimalikult tõhusaks. Nii pesuaine kui ka pehmendi lahustatakse ja aktiveeritakse enne pesuga kokku puutumist.

Meie DualSense-tehnoloogia kohandab pesutsükli temperatuuri ja trumli liikumise olenevalt kangast. Madalam temperatuur ja kontrollitud liikumine võimaldavad kõike - õrnadest esemetest välisriieteni, pesta õrnalt. Nii pesu- kui ka kuivatustsüklid on Woolmark Blue-sertifitseeritud, et saaksite turvaliselt pesta ja kuivatada ka ainult käsitsipesuks mõeldud villaseid esemeid. Välisrõivaste programm puhastab ja kaitseb tehnilisi kangaid, et nende tekstuuri säilitada samas kui kuivatustsükkel aitab taastada veehülgavust.

Kohandatud hoolduse kasutamiseks ühendage oma pesuseadmed rakendusega My AEG Care. Saage kõikjal osa AEG oskusteabest. Valige kaugteel kohandatud programme, saage soovitusi oma riietele sobiva pesutsükli valimiseks ja saage teateid pesu pesemise lõppemise kohta. Kohandatud pesuhooldus on käeulatuses.

ProSense Technology®kohandab pesu- ja kuivatusaegu automaatselt vastavalt pesukogusele. Otstarbekad ja ökonoomsed pesutsüklid – säästes aega, energiat ja vett – olenemata sellest, kas tegu on suure või väikese pesuga.

Käsipesuprogramm, mis võimaldab käsipesu märgistusega esemeid pesta masinaga

Villaprogramm, mis võimaldab villa märgistusega esemeid pesta masinaga

Kondenseeriv kuivati: niiskus koguneb veepaaki, ei ole tarvis niisket õhku välja juhtida.

Programmid: Eco 40-60, puuvillased esemed, sünteetika, õrnad esemed, villased esemed käsipesu, spordirõivad, OKOPower, aur, loputus, tsentrifuug / väljapumpamine

Energiaklass E
Kuivatusklass B
Energiakulu 356 kWh/ 100 pesemis- ja kuivatustsükliks
Veekulu 70 l / pesemis- ja kuivatustsükkel
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1600 p/min
Maksimaalne pesukogus 10 kg
Maksimaalne kuivatamise kogus 6 kg
Viitstart jah
Kuivatussüsteem kondenseeriv
Displei jah
Toitejuhtme pikkus 1,8 m
Müratase 76 dB
Kõrgus 84,7 cm
Laius 59,7 cm
Sügavus 63,1 cm
Värv valge
Kaal 81,5 kg

Maardu ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas