251284.jpg Zoom

AEG LTN7E273E invertermootoriga pealtlaetav pesumasin 7 kg, 1200 p/m, auruf-n

Tootekood: 251284
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 45,04 €
Hind:
529,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Pealtlaetav pesumasin, mahutavus 7 kg, energiaklass C, tsentrifuugi klass B, maksimaalne tsentrifuugi kiirus 1200 p/min, LED ekraan, viitstart, invertermootor, trumliava jääb automaatselt programmi lõppedes õigesse asendisse, trumli luugi sujuv avamine, trumli tasakaalukontroll, Fuzzy Logic tehnoloogia kohaldub vastavalt pesukogusele, müratase 78 dB, k*l*s 89*40*60 cm, värv valge

ProSteam®-tehnoloogia kasutab kortsude vähendamiseks iga pesutsükli lõpus auru; soovi korral saate riideid värskendada ka eraldi auruprogrammiga – nii võite alati nautida siledat lõpptulemust.

ProSense®-tehnoloogia kaalub pestava pesu koguse iga pesutsükli jaoks eraldi, valides puhtuse saavutamiseks minimaalse vajaliku aja. Nii vähendate kulumist ja hoiate alles oma riiete kirkad värvid.

SoftPlus tagab pesupehmendi jõudmise iga riidekiuni ja tulemuseks on pehmem, siidisem ja siledam pesu kui eales varem ning te võite kindel olla, et teie väärtuslike ja uute esemete eluiga on nüüd tunduvalt pikem.

Nuppudega kaas ja Soft Opening System ehk pehmelt sulguvad trumliluugid teevad pesu sissepaneku ja väljavõtmise lihtsamaks kui ei kunagi varem. Kõigele pääseb ligi ülaltpoolt.

Selle seadme invertermootor töötab ilma harjasteta ja madalamal temperatuuril. See asjaolu pikendab mootori eluiga, kindlustades püsivalt vaikse töö tunduvalt pikema aja jooksul.

Pesuprogrammid: Eco 40-60, puuvillased esemed, sünteetika, õrnad esemed, Vill/siid, aur, 20min 3Kg, spordirõivad, voodikate, teksad, allergiavastane

Energiaklass C
Kuivatusklass B
Energiakulu 59 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 45 l/tsükkel
Aurufunktsioon Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1200 p/min
Maksimaalne pesukogus 7 kg
Viitstart jah
Displei LCD ekrtaan
Müratase 78 dB
Kõrgus 89 cm
Laius 40 cm
Sügavus 60 cm
Värv valge
Kaal 61 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas