AEG LTR6G271E pealtlaetav pesumasin 7 kg, 1200 p/m

Tootekood: 251291
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 17,62 €
Hind:
499,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass E, tsentrifuugimisklass B, maksimaalne täitekogus 7 kg, tsentrifuugi kiirus kuni 1200 p/min, elektrooniline juhtimine, suur LCD ekraan, viitstart, vahu- ja tasakaalukontroll, eemaldatav pesuaine dosaator, vahuvastane süsteem, lapselukk, sujuvalt avanev luuk, üleujutuskaitse, müratase 77 dB, k*l*s 89*40*60 cm, värv valge

AEG 6000 seeria pealtlaetavas pesumasinas kasutatav ProSense®-tehnoloogia kaalub pestava pesukoguse eraldi iga pesutsükli jaoks. Samuti arvutab ta välja põhjalikuks pesuks vajaliku minimaalse aja. Parimad pesutulemused on tagatud, kompaktne disain säästab väärtuslikku ruumi.

SoftPlus-programmiga tundub pesu pehmem ja lõhnab värskelt kauem. See laseb pesul läbimärjaks vettida ja jaotab loputusaine ühtlaselt enne viimast loputust - nii hoolitsetakse täiuslikult kõigi teie rõivaste eest.

Siidiprogramm, mis loodud spetsiaalselt siidrõivaste pesemiseks.

Paljud ökoprogrammid aitavad energiat kokku hoida. Programm Eco TimeSave säästab ka teie aega. Programm võimaldab valida samaaegselt nii ECO kui ka TimeSave funktsioone, pakkudes teile energiatõhusa ja võimalikult lühiajalise pesu.

Allergiavastane programm peseb ja aurutab, et saavutada parim tulemus.

Trumliava jääb automaatselt programmi lõppedes õigesse asendisse.

Pehme Soft Opening-avamine teeb pesu sissepaneku ja väljavõtmise mugavamaks. Nupuga kaas ja pehmed sisemised luugid teevad ligipääsu lihtsaks ja turvaliseks. Kuna avamine on ülalt, on trumlis olev kõik hästi näha.

Ideaalne vedela pesuaine annustamine Liquidose’iga.See viib pesuaine täpselt õigel ajal pesumasinasse. Optimaalse pesutulemuse saavutamiseks. Riided saavad alati värskeks ja puhtaks.

Jalad: 2 reguleeritavat + 2 ratast ja lisaratas kergemaks liigutamiseks.

Pesuprogrammid: Eco 40-60, puuvillased esemed, sünteetika, õrnad esemed, Vill/siid, 20min 3Kg, spordirõivad, voodikate, kerge triikida, tsentrifuug / väljapumpamine, allergiavastane

Energiaklass E
Kuivatusklass B
Energiakulu 78 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 41 l/tsükkel
Invertermootor Ei
Tsentrifuugimiskiirus 1200 p/min
Maksimaalne pesukogus 7 kg
Viitstart jah
Displei Suur LCD ekraan
Toitejuhtme pikkus 2,4 m
Müratase 77 dB
Kõrgus 89 cm
Laius 40 cm
Sügavus 60 cm
Värv valge
Kaal 57 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas