AEG LWR 85865O invertermootoriga pesumasin-kuivati 8/5 kg, 1600 p/min, auruf-n, WiFi, sügavusega 57,6 cm

Tootekood: 251325
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 28,78 €
Hind:
859,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Tsentrifuugi pöörded kuni 1600 p/min, LCD ekraan, viitstart, 8 (kuivatusel 5) kg pesu, energiaklass D, invertermootor, üleujutuskaitse, lapselukk, müratse 76 dB, k*l*s 84,7*59,7*57,6 cm, värv valge

8000 PowerCare pesumasin-kuivati kasutab pesuaine efektiivsuse aktiveerimiseks eelsegamistehnoloogiat, mis tagab suurepärase pesutulemuse isegi temperatuuril 30 °C ja vähem, kui 1 tunni jooksul. Rõivaesemed kuivatatakse, kuid ei kuivatata liiga kaua, aidates säilitada nende väljanägemist.

PowerClean programm kasutab meie eelsegamistehnoloogiat, et tagada pesuaine ühtlane jaotumine pestavatele esemetele, mis tagab tõestatult täieliku plekieemalduse vähem, kui 1 tunniga* Samuti reguleerib see kuivamisaega vastavalt pesukogusele. Tagab ideaalse pesutulemuse.

*Programmi PowerClean 59 min 30 °C sõltumatu katse 5 kg pesukogusega näitab 100% plekieemaldust 59 enamlevinud majapidamispleki korral.

SpecialCare Wash-to-Dry kohandub iga kangatüübiga, et puhastada õrnalt, kuid tõhusalt. See Woolmark Blue sertifikaadiga masin peseb ja kuivatab igapäevaseid, õrnu ja villaseid esemeid. Samuti taastab see teie õueriiete veekindluse.

UniversalDose on PODS®-ikapslite ainulaadne sahtel, mis kasutab kohandatud veejugasid PODS®-i kapslite pehmendamiseks ja läbistamiseks, aktiveerides need 60% kiiremini, kui trumlisse asetatuna. See tagab tõhusama plekieemalduse külma ja kiire režiimi 1-tunnist pesuprogrammi kasutades.*

*Ettevõttesisene katse, kasutades 30 °C ühetunnist puuvillase pesu programmi, võrreldes PODS®-i kasutamisega UniversalDose'i sahtlis ja PODS®-i kasutamisega trumlis

Kasutage rakendust My AEG Care, et luua oma seaded ning saada nutikaid näpunäiteid ja soovitusi. Saatke oma seadmele kohandatud pesutsüklid ja juhised vastavalt teie individuaalsetele eelistustele. Nautige nutikat ja tõhusat hooldust oma nutitelefoni kaudu.

Steam Refresh neutraliseerib lõhnad* ja vähendab rõivaste, sealhulgas õrnade esemetee kortse vaid 25 minutiga, kõike seda ilma pesemata. Ja kui teile meeldib täiendav värskus, lisage lihtsalt meie aromaatne aurulõhn, et anda riideesemetele äsja pestud pesu värskus.

* Sõltumatu katse näitab sigaretisuitsu lõhna neutraliseerimist Steam Refresh-tsükliga.

Meie DualSense-tehnoloogia kohandab pesutsükli temperatuuri ja trumli liikumise olenevalt kangast. Madalam temperatuur ja kontrollitud liikumine võimaldavad kõike - õrnadest esemetest välisriieteni, pesta õrnalt. Nii pesu- kui ka kuivatustsüklid on Woolmark Blue-sertifitseeritud, et saaksite turvaliselt pesta ja kuivatada ka ainult käsitsipesuks mõeldud villaseid esemeid. Välisrõivaste programm puhastab ja kaitseb tehnilisi kangaid, et nende tekstuuri säilitada samas kui kuivatustsükkel aitab taastada veehülgavust.

 

WiFi jah
Energiaklass D
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 265 kWh/ 100 pesemis- ja kuivatustsükliks
Veekulu 62 l / pesemis- ja kuivatustsükkel
Aurufunktsioon Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1600 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Maksimaalne kuivatamise kogus 5 kg
Viitstart jah
Kuivatussüsteem kondenseeriv
Displei jah
Toitejuhtme pikkus 1,7 m
Müratase 76 dB
Kõrgus 84,7 cm
Laius 59,7 cm
Sügavus 57,6 cm
Värv valge

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas