251549.webp Zoom

AEG T8DEE48S sügavusega 63,8 cm soojuspumbaga pesukuivati 8 kg

Tootekood: 251549
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 52,69 €
Hind: 689,90 €
619,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Soojuspumbaga kuivati, mahutavus 8 kg, LCD ekraan, viitstart, müratase 66 dB, trumli sisevalgustus, 4 reguleeritavat jalga  Kondensvee paagi asetus ja maht: paneeli vasakul küljel, 5.28 l. K*l*s 85*59,6*63,8 cm, värv valge.

Nüüd võite te kõiki pestud esemeid trummelkuivatada. Alates pehmest villasest džemprist kuni triiksärgi ja suusajopeni välja. AbsoluteCare® süsteemiga kuivatitel on kohaldatavad programmid, mis reguleerivad täpselt kuivatustsüklis kasutatavaid pöördeid ja õhu temperatuuri. Kortsumise vältimine*. Vormi hoidmine. Veekindluse taastamine. Trummelkuivati peenhäälestamine iga riideeseme jaoks. * Võrreldes villa lamekuivatusega

Meie unikaalse AbsoluteCare® süsteemi programmid juhivad kuivati trumlipöördeid ja temperatuuri väga hoolikalt. Sarnaselt lamekuivatusele hoitakse villaseid esemeid trumlis paigal. Õueriiete kuivatamisel kasutatakse kindlat temperatuuri, et säilitada nende veekindlaid omadusi. Kõigi materjalide puhul rakendatakse põhjalikuks kuivatamiseks sobivaid pöördeid ja temperatuuri, tagades sel moel ka riiete hea kvaliteedi ja välimuse.

AEG SensiDry tehnoloogia  eemaldab riietest niiskuse poole madalamate temperatuuride juures ilma kuivatusaega oluliselt pikendamata. Nii kaitstakse riideid ebavajaliku kuumuse eest. Kuivati, millel peate puhastama vaid 1 filtrit.

Meie kuivatites kasutatav ProSense® tehnoloogia kasutab täiustatud niiskus- ja temperatuuriandureid, mis valivad kuivatusaja ja energiatarbimise vastavalt pesu kogusele – olgu siis tegu igapäevase või terve nädala pesuga. See säästab aega ja energiat ning kaitseb teie igapäevaseid lemmikriideid liigse kulumise eest.

Ülimalt efektiivne, käepärane ja hõlpsalt puhastatav ÖKOFlow Filter System kuulub vaid AEG kuivatite juurde. Tavalistel kuivatitel on mitu filtrit. Kui te neid kõiki korralikult ei puhasta, kasvab energiatarbimine. AEG masinad kuivatavad kogu pesu edukalt vaid ühe filtri abil, tehes seda efektiivselt ja energiatõhusalt.

Tänu täiustatud õhuvoolahenduselekuivatavad AEG kuivatid riideid märksa kiiremini ja tõhusamalt kui tavalised soojuspumbaga kuivatid. Nii tagatakse riiete parem hooldus ka lühemate kuivatustsüklite puhul.

Sensoriga kuivati: kuivati saab aru, millal riided on kuivatatud soovitud tasemeni: Elektroonika selles kuivatis määrab niiskustaseme kangastes ning lõpetab, kui niiskustase on nõutuga vastavuses.

Puuvillaprogrammid: kapikuiv plus, väga kuiv, triikimiskuiv

Sünteetika programmid:triikimiskuiv, kapikuiv, väga kuiv

Kahesuunaline trumli liikuminevälistab riiete keerduminemise, kuivatustulemus on ühtlasem ning pesu kortsub vähem

Kuivusastme näit: kortsuvaba/lõpp, jahutus, kapikuiv, kuivatamine, ekstra kuiv, triikimiskuiv

 

Energiaklass A++
Kuivatusklass B
Energiakulu 235 kWh/aastas
Maksimaalne kuivatamise kogus 8 kg
Viitstart jah
Kuivatussüsteem kondenseeriv
Displei jah
Toitejuhtme pikkus 1,45 m
Müratase 66 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 59,6 cm
Sügavus 63,8 cm
Värv valge
Kaal 48,26 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas