AEG TR818A2E soojuspumbaga pesukuivati 8 kg, sügavusega 63,8 cm

Tootekood: 251581
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 23,36 €
Hind:
699,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Invertermootoriga soojuspumbaga kuivati, A+++ energiaklass, mahutavus 8 kg, puutetundlik LCD ekraan, viitstart, müratase 65 dB, k*l*s 85*59,6*63,8 cm, värv valge.

8000 AbsoluteCare trummelkuivati kasutab soojuspumba tehnoloogiat. Samuti juhib see täpselt kuivatustrumli liikumist ja temperatuuri, tagades, et vill ei tõmbuks kokku ja siid ei kaotaks oma kuju. AbsoluteCare taastab välisrõivaste veekaitse ja on Woolmark Blue sertifikaadiga.

Nüüd võite te kõiki pestud esemeid trummelkuivatada. Alates pehmest villasest džemprist kuni triiksärgi ja suusajopeni välja. AbsoluteCare® süsteemiga kuivatitel on kohaldatavad programmid, mis reguleerivad täpselt kuivatustsüklis kasutatavaid pöördeid ja õhu temperatuuri. Kortsumise vältimine*. Vormi hoidmine. Veekindluse taastamine. Trummelkuivati peenhäälestamine iga riideeseme jaoks. * Võrreldes villa lamekuivatusega

Meie unikaalse AbsoluteCare® süsteemi programmid juhivad kuivati trumlipöördeid ja temperatuuri väga hoolikalt. Sarnaselt lamekuivatusele hoitakse villaseid esemeid trumlis paigal. Õueriiete kuivatamisel kasutatakse kindlat temperatuuri, et säilitada nende veekindlaid omadusi. Kõigi materjalide puhul rakendatakse põhjalikuks kuivatamiseks sobivaid pöördeid ja temperatuuri, tagades sel moel ka riiete hea kvaliteedi ja välimuse.

MixDry kuivatab vaevata ja põhjalikult nii sünteetilised kui ka puuvillased rõivad ühtlased ilma üle- või alakuivatamiseta. Sorteerimist pole vaja. Soojuspumba tehnoloogia tagab, et esemed saavad täpselt vajaliku soojushulga, hoides energiatarbimise madalal.

*testitud puuvillase ja sünteetiliste riiete seguga kuni 5kg.

Hügieenitsükkel. Swissatesti sertifikaadiga hügieenitsükkel töötab üle 60°C, kuivatades ja samal ajal esemeid desinfitseerides, eemaldades 99,9% bakteritest ja viirustest*. Nüüd saate tekke, patju ja riideid julgelt kuivatada.

*Testitud Candida albicansi, MS2 Bakteriofaagi ja Escherichia coli suhtes välistestis, mille viis läbi Swissatest Testmaterialien AG 2021. aastal (Testi aruanne nr. 20212038)

PreciseDry täiustatud niiskusandurid aitavad säästa aega ja energiat. Andurid reguleerivad proportionaalselt aega ja energiakasutust pesukoormuse suuruse alusel. Pakkudes igale koormale õiget hooldust, et riided näeksid ja tunneksid kauem paremad.

Võrreldes tavaliste trummelkuivatitega eemaldab AEG SensiDry tehnoloogia riietest niiskuse poole madalamate temperatuuride juures ilma kuivatusaega oluliselt pikendamata. Nii kaitstakse riideid ebavajaliku kuumuse eest. Sel moel säilitavad esemed pikema aja jooksul oma värske välimuse. Ning madala temperatuuri kasutamine säästab ka energiat.

Sensoriga kuivati: kuivati saab aru, millal riided on kuivatatud soovitud tasemeni: Elektroonika selles kuivatis määrab niiskustaseme kangastes ning lõpetab, kui niiskustase on nõutuga vastavuses.

Kuivusastme näit: kuivatamine, jahutus, triikimiskuiv, kapikuiv, ekstra kuiv, kortsuvaba/lõpp

Kondensvee paagi asetus ja maht: paneeli vasakul küljel, 5.28 l, värv valge.

Kahesuunaline trumli liikumine välistab riiete keerduminemise, kuivatustulemus on ühtlasem ning pesu kortsub vähem

 

 

 

Energiaklass A+++
Kuivatusklass B
Energiakulu 177 kWh/aastas
Invertermootor Jah
Maksimaalne kuivatamise kogus 8 kg
Viitstart jah
Kuivatussüsteem kondenseeriv
Displei jah
Toitejuhtme pikkus 1,45 m
Müratase 67 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 59,6 cm
Sügavus 63,8 cm
Värv valge
Kaal 47 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas