451541.png Zoom

Beko B3T43230 soojuspumbaga pesukuivati 9 kg, auruf-n, sügavusega 60,5 cm

Tootekood: 451541
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 16,88 €
Hind: 549,90 €
479,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Soojuspumbaga kondenseeriv kuivati, energiaklass A++,  maksimaalne täitmiskogus 9 kg,  helisignaal, invertermootor, 15 programmi, digitaalne näidik, viitstart 0-24 h, "Veepaak täis" indikaator, "Puhasta ebemefiltrit" indikaator,  juhtpaneeli lapselukk, trumlivalgustus, müratase 64 dB, k*l*s 84,6*59,8*60,5 cm, värv valge.

AUTOMAATNE KORTSUDEVASTANE FUNKTSIOON

Ideaalne neil päevadel, kui te ei saa pesu kohe masinast välja võtta, meie automaatne kortsudevastane funktsioon pöörab trumlit perioodiliselt kuni kaks tundi pärast tsükli lõppu, eraldades pesu kortsude minimeerimiseks.

HÜGIEENILINE KUIVATUS

Uuenduslik kuivatusprogramm, mis on välja töötatud kogu pere tervise ja mugavuse tagamiseks. Tänu kõrgele temperatuurile eemaldab see tõhusalt rõivastelt tolmu, õietolmu ja tolmulestad. Hügieeniline kuivatus tagab hügieenilised kuivatustulemused ilma kangast kahjustamata!

INVERTERMOOTOR

Invertermootor tähendab ainult eeliseid: vaiksem töö, mootori parem vastupidavus, täiustatud mehaaniline vastupidavus, parem pöördemoment ja suurem kiirus.

KUIVATUSANDURIGA PROGRAMMID

Vältides ülekuivatamist, tuvastavad meie andurit kasutavad kuivatusprogrammi trumli niiskustaseme ja peatavad tsükli automaatselt, kui optimaalne kuivustase on saavutatud. Lisaks aja ja raha säästmisele on teie pesu paremini hooldatud ja kaitstud.

PESUMASINA ÜHENDUS KOOS PESUKUIVATIGA

Kas põrandal ei ole enam ruumi? Pole probleemi. Ostke eriline kinnitusdetail ja paigaldage kuivati pesumasina peale. Ühendusosa on saadaval Beko kodumasinaid müüvates kauplustes.

PÖÖRATAV UKS

Tänu uuele hingele ja ukse disainile saab kuivatit hõlpsasti ümber pöörata, et see sobiks ideaalselt igasse kööki.

SISEVALGUSTUS

Trumli sisevalgustusega muudame pesu lisamise ja välja võtmise lihtsamaks. Sisevalgustus aitab teil kergesti märgata väiksemaid esemeid, mis võivad maha ununeda.

SOOJUSPUMP

Beko kondenseerivad ja soojuspumbaga pesukuivatid tagavad suurepärase tõhususe ja madala energiakulu. Jahutust ja soojuselemendi pumpa kasutav uuenduslik tehnoloogia annab parima tulemuse juba madalal temperatuuril.

VEE OTSEÄRAVOOL

See trummelkuivati säästab teid vajadusest vett ise tühjendada ja sisaldab äravooluvoolikut, mida saab ühendada äravoolutoruga vee otseseks ja hõlpsaks kõrvaldamiseks.

Eriprogrammid: Jeans, Sportswear, Xpress, Daily, Shirts.

Programm Daily -  võimaldab kuivatada 4 kg pesu ühe tunniga.

Programm Mini - võimaldab kuivatada 1 kg pesu ainult 30 minutiga.

Programm Jeans - standardtsüklid ei saa paksemate kangaste kuivatamisega alati hakkama, eriti õmbluste ümbruses oleva paksema materjalikihiga. Selle jaoks töötas Beko välja spetsiaalse programmi paksematest kangastest (näiteks teksariidest ja fliisist) riiete ühtlaseks kuivatamiseks.

Särkide kuivatamise programm - särkide kuivatamise ajal võivad need saada kahjustada ja nende värv võib ära pleekida. Programm Shirt on loodud spetsiaalselt selliste probleemide vältimiseks. Madalal temperatuuril särkide kuivatamise leebe tsükkel hoiab ära kanga kahjustamise ja aitab säilitada kanga värvi. Tänu sellele võite oma riietest kauem rõõmu tunda.
 
Spetsiaalne kaitse õrnale kangale - Beko kuivatitel on spetsiaalne programm õrnadele kangastele, mida võib madalal temperatuuril ja trumli väikestel pööretel ohutult kuivatada.

15 programmi - sealhulgas programmid: Puuvillased riided, BabyProtect, Daily Express, Dark Care, Self Clean, Käsipesu, Villased riided, Sünteetilised riided ja muu.

 

Energiaklass A++
Kuivatusklass B
Energiakulu 259 kWh/aastas
Aurufunktsioon Jah
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 15
Maksimaalne kuivatamise kogus 9 kg
Viitstart 0-24 h
Displei digitaalne näidik
Kõrgus 84,6 cm
Laius 59,8 cm
Sügavus 60,5 cm
Värv valge
Kaal 41 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas