453599.png Zoom

Beko BDFS 26120WQ nõudepesumasin 11 komplekti, 46 dB

Tootekood: 453599
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 14,31 €
Hind:
349,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass E, veekulu 8,7 l, mahutab 11 nõudekomplekti, 6 programmi, müratase 46 dB, LCD ekraan,  LED valgustus, invertermootor, roostevabast terasest põhi, k*l*s 85*44,8*60 cm, värv valge.

Programmid: Eco 50ºC - Auto - Intensiivne 70ºC - Quick&Shine 58' 60ºC - Mini 30' - Delicate 40

AquaIntense on täiendav, nõudepesumasina põhjale paigaldatud, liikuv pihustikonsool. Tänu sellele peseb seade kõik nõud õnarusi ja pilusid vahele jätmata ning veelgi põhjalikumalt puhtaks.

Glassshield. Üheks Beko nõudepesumasinate esinduslikuks ja eesrindlikuks funktsiooniks on tehnoloogia GlassShield, mis arendati välja klaasist nõusid silmas pidades. Seoses nende õrna iseloomuga lõime tehnoloogia, mis kaitseb tõhusalt kõiki klaasnõusid ja pikendab 20-kordselt nende eluiga. Piisab pöördnupu GlassShield seadistamisest koduse vee kareduse järgi ja nõudepesumasin kohandab selle iga kord parimate nõudepesutulemuste saavutamiseks.

HygieneShieldi tehnoloogiaga Beko seadmed hävitavad desinfitseerimisprogrammi käigus üle 99% viirustest ja bakteritest. Need seadmed on inspireeritud looduse puhastavast jõust – päikesest ja kuumaveeallikatest. Nendega saate olla kindel, et igapäevased tooted, nagu pakendatud toit, leib või riided, on ohutud ja hügieenilised.

Kolmas korv. Sellel Beko nõudepesumasinal on täiendav kolmas söögiriistade korv, mis säästab ruumi põhikorvides. Sedasi mahub nõudepesumasinasse 11 nõudekomplekti – mis on kuni 45 cm laiuste kodumasinate hulgas parim tulemus.

Pool masinatäit - Te ei pea enam nõudepesumasina käivitamiseks ootama, kuni see on täis! Pestes poole masinatäie nõusid võite need ülemises ja/või alumises korvis suvaliselt paigutada.

Programm Mini 30  on ette nähtud kergelt määrdunud nõude ja klaasi pesemiseks. Pesu kestab 30 minutit ja kulgeb aega ning energiat säästes temperatuuril 35 °C.

Programm Quick&Shine ainulaadne Beko nõudepesumasinate programm. See on kiireim (ainult 58 minutit) täisprogramm energiaklassis A, mis sobib ideaalselt igapäevaseks pesemiseks.

Reguleeritavad taldrikutoed - tugede kokkupanemise funktsioon võimaldab nõudepesumasina korvis tekitada lisaruumi suurematele nõudele, nt suurtele pannidele ja pottidele.

Funktsioon Fast+ tuleb kasuks siis, kui teil on vähe aega. Pärast selle sisselülitamist kulgeb nõudepesu oluliselt kiiremini, lühenedes tsükli pikkust kolm korda, samas säilitades maksimaalse jõudluse.

Invertermootorit iseloomustavad ainult eelised: see töötab vaikselt, mootor peab kauem vastu, selle pöördemoment on parem ja kiirus suurem.

Lastelukk - juhul, kui laps peaks seadmega mängima, võimaldab lapseluku funktsioon nupud lukustada. See muudab võimatuks ka töö käigus juhuslike muudatuste tegemise.

Pesumasina ülemise korvi reguleerimise funktsioon (isegi kui see on täis)!

Energiaklass E
Kuivatusklass A
Energiakulu 81 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 8,7 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 6
Komplektide arv 11
Viitstart 24 H
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 46 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 44,8 cm
Sügavus 60 cm
Värv valge
Kaal 37,2 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos