Beko BDFS15020W nõudepesumasin 10 komplekti, 47 dB

Tootekood: 453598
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 0,00 €
Hind:
299,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass E, veekulu 9,5 l, mahutab 10 nõudekomplekti, 5 programmi, müratase 47 dB, LCD ekraan, viitstart 3-6-9 h, roostevabast terasest põhi, k*l*s 85*44,8*60 cm, värv valge

Programmid: Eco 50ºC - Intensiivne 70ºC - Quick&Shine 58' 60ºC - Mini 30' - Clean&Shine

Pool masinatäit - Te ei pea enam nõudepesumasina käivitamiseks ootama, kuni see on täis! Pestes poole masinatäie nõusid võite need ülemises ja/või alumises korvis suvaliselt paigutada.

HygieneShieldi tehnoloogiaga Beko seadmed hävitavad desinfitseerimisprogrammi käigus üle 99% viirustest ja bakteritest. Need seadmed on inspireeritud looduse puhastavast jõust – päikesest ja kuumaveeallikatest. Nendega saate olla kindel, et igapäevased tooted, nagu pakendatud toit, leib või riided, on ohutud ja hügieenilised.

Programm Mini 30  on ette nähtud kergelt määrdunud nõude ja klaasi pesemiseks. Pesu kestab 30 minutit ja kulgeb aega ning energiat säästes temperatuuril 35 °C.

Programm Quick&Shine ainulaadne Beko nõudepesumasinate programm. See on kiireim (ainult 58 minutit) täisprogramm energiaklassis A, mis sobib ideaalselt igapäevaseks pesemiseks.

Reguleeritavad taldrikutoed - tugede kokkupanemise funktsioon võimaldab nõudepesumasina korvis tekitada lisaruumi suurematele nõudele, nt suurtele pannidele ja pottidele.

Süsteem Water Safe kaitseb vee väljavoolamise ja üleujutamise eest. Vee lekkimise korral katkestatakse vee juurdevool nõudepesumasinasse automaatselt.

SteamGloss - tänu tehnoloogiale SteamGloss säravad Beko nõudepesumasinas pestud nõud nagu uued ja need võib kohe pärast seadmest väljavõtmist oma kohale asetada, kartmata et laudlinale või kapi pinnale jäävad märjad jäljed. Sellise tulemuse saavutamiseks kasutatakse pärast tsükli lõpetamist nõudepesumasinas valitsevat soojust.

Pesumasina ülemise korvi reguleerimise funktsioon (isegi kui see on täis)!

Energiaklass E
Energiakulu 76 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 9,5 l/tsükkel
Pesuprogrammide arv 5
Komplektide arv 10
Viitstart 3-6-9 h
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 47 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 44,8 cm
Sügavus 60 cm
Värv valge
Kaal 35,5 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos