458073.png Zoom

Beko BDIN 38521Q integreeritav nõudepesumasin 15 komplekti, 44 dB

Tootekood: 458073
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 14,73 €
Hind: 399,90 €
359,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass E, veekulu 9,5 l/tsükkel, mahutab 15 nõudekomplekti, 8 programmi, müratase 44 dB, 3 korvi, neist üks eraldi söögiriistadele,  LED juhtpaneel,  LEDSPOTTM valguspunkt põrandale, invertermootor, roostevabast terasest põhi, viitstart 24 h, k*l*s 81,8*59,8*55 cm

Programmid: Eco 50ºC - Auto -AquaFlex - Delicate 40ºC - Intensiivne 70ºC - Quick&Shine 58' 60ºC - Mini 30' - Eelpesu

Funktsioon HygieneIntense+ alustab puhastamist minimaalsel temperatuuril 60° ja loputamist minimaalsel temperatuuril 70°. Nii kõrgetel temperatuuridel tekkiv aur jõuab nõude pinnale ja tagab nende desinfitseerimise.

WaterSafe+™. Piisab ka väikesest veekogusest, et lekke korral kahjustada põrandat või elektroonikaseadmeid. Kaitske end seda tüüpi ohtude eest WaterSafe+™-tehnoloogiaga, mis on veelekete ennetussüsteem, mis lülitab rikke korral automaatselt välja kraaniveevarustuse. Seadmed ja põrandad on nüüd turvalised.

FlexiDrawer. 5-positsiooniline söögiriistade sahtel erinevate paigutusvõimaluste jaoks. Viimane asi, mida soovite pärast sõprade või perega kohtumist teha, on kõrgete klaaside käsitsi pesemine. Õnneks võimaldab FlexiDrawer funktsioon seada söögiriistade sahtli 5 erinevasse asendisse, olenevalt vajalikust ruumist ülemises korvis. Nüüd saad isegi väga pika varrega klaase nõudepesumasinas pesta!

Funktsioon Fast+ tuleb kasuks siis, kui teil on vähe aega. Pärast selle sisselülitamist kulgeb nõudepesu oluliselt kiiremini, lühenedes tsükli pikkust kolm korda, samas säilitades maksimaalse jõudluse.

Programm Mini 30  on ette nähtud kergelt määrdunud nõude ja klaasi pesemiseks. Pesu kestab 30 minutit ja kulgeb aega ning energiat säästes temperatuuril 35 °C.

Reguleeritavad taldrikutoed - tugede kokkupanemise funktsioon võimaldab nõudepesumasina korvis tekitada lisaruumi suurematele nõudele, nt suurtele pannidele ja pottidele.

GlassShield, arendati välja klaasist nõusid silmas pidades. Seoses nende õrna iseloomuga lõime tehnoloogia, mis kaitseb tõhusalt kõiki klaasnõusid ja pikendab 20-kordselt ka nende eluiga. Piisab nupu GlassShield seadistamisest vastavalt koduse vee kareduse tasemele ja nõudepesumasin kohandab selle iga kord parimate tulemuste saavutamiseks.

SteamGloss - tänu tehnoloogiale SteamGloss säravad Beko nõudepesumasinas pestud nõud nagu uued ja need võib kohe pärast seadmest väljavõtmist oma kohale asetada, kartmata et laudlinale või kapi pinnale jäävad märjad jäljed. Sellise tulemuse saavutamiseks kasutatakse pärast tsükli lõpetamist nõudepesumasinas valitsevat soojust.

Invertermootorit iseloomustavad ainult eelised: see töötab vaikselt, mootor peab kauem vastu, selle pöördemoment on parem ja kiirus suurem.

Näidik LedSpot TM nõudepesumasinal on põrandal nähtav töö valgusnäidik. Tänu sellele on ilma ukse avamiseta teada, et nõudepesumasin töötab.

Programm Quick & Clean 60 °C Quick & Clean 60 °C on Beko nõudepesumasinate unikaalne programm. See on energiaklassis A kiireim (58 minutit) täisprogramm, mis sobib ideaalselt igapäevaseks nõudepesuks.

Selles Beko nõudepesumasinas on täiendav kolmas söögiriistade korv, mis säästab ruumi peamistes korvides. Tänu sellele mahutab teie nõudepesumasin 15 komplekti!

Energiaklass E
Energiakulu 97 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 9,5 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 8
Komplektide arv 15
Kuivatussüsteem ventilaatorkuivatus
Displei jah
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 44 dB
Kõrgus 81,8 cm
Laius 59,8 cm
Sügavus 55 cm
Värv valge
Kaal 37,4 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas