458072.png Zoom

Beko BDIN39640A integreeritav nõudepesumasin automaatse doseerimisega, 16 komplekti, 40 dB

Tootekood: 458072
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 17,98 €
Hind:
499,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass C, veekulu 9,5 l/tsükkel, mahutab 16 nõudekomplekti, 8 programmi, müratase 40 dB, 3 korvi, neist üks eraldi söögiriistadele, automaatne doseerimine,  LCD ekraan, invertermootor, lapselukk, roostevabast terasest põhi, k*l*s 81,8*59,8*55 cm

Autodose. Optimaalselt doseeritud pesuvahend ja tõhusam puhastamine. Unustage vajadus kasutada täpselt mõõdetud kogust pesuvahendit või lisada seda enne iga pesu. Lihtsalt valage vedelik nõudepesumasinasse ja funktsioon AutoDose kasutab seda kuu aega automaatselt õiges koguses. Tulemus? Täiuslikult puhtad nõud iga kord – ilma pideva pesuvahendi lisamiseta.

CornerIntense on Beko nõudepesumasinate pesemisvarre uus disain, mis tagab ka nurkadesse paigutatud nõude tõhusa pesu. Tänu täiendavale pöörlevale pesuotsikule jõuab tugev veejuga ka nõudepesumasina kõige kaugematesse nurkadesse ja teie ei pea enam kunagi mõtlema sellele, kuidas täpselt nõud nõudepesumasinasse paigutada.

Traywash. Küpsetusahju praepannid on alati rasvased ja määrdunud ning neid on käsitsi või nõudepesumasinas raske pesta, kuna need ei ole käepärased. Just seetõttu on Beko oma nõudepesumasinatesse paigaldanud spetsiaalsed hoidikud, kuhu võib paigutada kuni kolm määrdunud praepanni, mille pesemise võtab enda peale teie nõudepesumasin. Üks mure vähem ja lisaks sellele võite unustada käsitsi raskestipestavad rasvased plekid

Programmid: AquaFlexEco 50ºC - Automaatne - Intensiivne 70ºC - Quick&Shine - Delikaatne 40ºC - Mini 30' - Eelpesu

Programm Mini 30  on ette nähtud kergelt määrdunud nõude ja klaasi pesemiseks. Pesu kestab 30 minutit ja kulgeb aega ning energiat säästes temperatuuril 35 °C.

Programm Quick&Shine. Ainulaadne Beko nõudepesumasinate programm. See on kiireim (ainult 58 minutit) täisprogramm A energiaklassis, mis sobib ideaalselt igapäevaseks nõudepesuks.

Automaatne 45–65 ° C programm. Valib pesemisparameetrid iseseisvalt.

Reguleeritavad taldrikutoed - tugede kokkupanemise funktsioon võimaldab nõudepesumasina korvis tekitada lisaruumi suurematele nõudele, nt suurtele pannidele ja pottidele.

SelfDry tehnoloogia. Pesutsükli lõpus avaneb nõudepesumasina uks automaatselt ja nõud kuivadad palju kiiremalt – ilma, et peaksite ise midagi tegema. Tänu sellele lahendusele kasutab nõudepesumasin ka vähem elektrit ja saavutab energiaklassi D.

Kolmetasandiline Acrobati süsteem. Täiskorvi kõrguse reguleerimine pole probleem! Kolmetasandiline Acrobati süsteem muudab nõudepesumasina sisemuse hõlpsaks kohandamiseks nõudekomplektiga, mida kavatsete pesta.

AquaIntense on täiendav, nõudepesumasina põhjale paigaldatud, liikuv pihustikonsool. Tänu sellele peseb seade kõik nõud õnarusi ja pilusid vältimata veelgi põhjalikumalt puhtaks.

Fast+. Funktsioon Fast+ tuleb kasuks siis, kui teil on vähe aega. Pärast selle sisselülitamist kulgeb nõudepesu oluliselt kiiremini, lühenedes tsükli pikkust kolm korda, samas säilitades maksimaalse jõudluse.

Auto OFF - pärast nõudepesumasina pesutsükli lõppemist lülitub nõudepesumasin elektrienergiat säästes ja kasutusohutust tõstes automaatselt välja.

GlassShield, arendati välja klaasist nõusid silmas pidades. Seoses nende õrna iseloomuga lõime tehnoloogia, mis kaitseb tõhusalt kõiki klaasnõusid ja pikendab 20-kordselt ka nende eluiga. Piisab nupu GlassShield seadistamisest vastavalt koduse vee kareduse tasemele ja nõudepesumasin kohandab selle iga kord parimate tulemuste saavutamiseks.

HygieneShieldi tehnoloogiaga Beko seadmed hävitavad desinfitseerimisprogrammi käigus üle 99% viirustest ja bakteritest. Need seadmed on inspireeritud looduse puhastavast jõust – päikesest ja kuumaveeallikatest. Nendega saate olla kindel, et igapäevased tooted, nagu pakendatud toit, leib või riided, on ohutud ja hügieenilised.

Invertermootorit iseloomustavad ainult eelised: see töötab vaikselt, mootor peab kauem vastu, selle pöördemoment on parem ja kiirus suurem.

 

Energiaklass C
Energiakulu 77 kWh/100 tsükliks
Veekulu 9,5 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 8
Komplektide arv 16
Viitstart 24 h
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 40 dB
Kõrgus 81,8 cm
Laius 59,8 cm
Sügavus 55 cm
Värv valge
Kaal 40 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas