458068_3.jpg Zoom

Beko BDIS 38020Q integreeritav nõudepesumasin 10 komplekti, 47 dB

Tootekood: 458068
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 14,07 €
Hind:
349,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass E, veekulu 8,7 l, mahutab 10 nõudekomplekti, 8 programmi, müratase 47 dB, 2 korvi, LCD ekraan, invertermootor, roostevabast terasest põhi, viitstart 24 h, k*l*s 81,8*44,8*55 cm

Programmid: Eco 50ºC - Auto - AquaFlex - Intensiivne 70ºC - Quick&Shine 58' 60ºC - Delikaatne 40ºC - Mini 30' - Eelpesu

Pool masinatäit - Te ei pea enam nõudepesumasina käivitamiseks ootama, kuni see on täis! Pestes poole masinatäie nõusid võite need ülemises ja/või alumises korvis suvaliselt paigutada.

Programm Mini 30  on ette nähtud kergelt määrdunud nõude ja klaasi pesemiseks. Pesu kestab 30 minutit ja kulgeb aega ning energiat säästes temperatuuril 35 °C.

AquaFlex tehnoloogia abil võime ühe nõudepesutsükli jooksul pesta (ülemises korvis) nii õrnu nõusid (pitse ja klaase) kui (alumises korvis) ka raskelt määrdunud potte ja muid köögitarvikuid. Spetsiaalselt konstrueeritud pihustisüsteem hoiab ära isegi kõige haprama klaasi kahjustamise ja mustus kõrvaldatakse ka väga määrdunud köögiriistadelt. Süsteem tagab ka selle, et pärast pesu on kõik nõud 100% kuivad.

Reguleeritavad taldrikutoed - tugede kokkupanemise funktsioon võimaldab nõudepesumasina korvis tekitada lisaruumi suurematele nõudele, nt suurtele pannidele ja pottidele.

Süsteem WaterSafe+ kaitseb vee väljavoolamise ja üleujutamise eest. Vee lekkimise korral katkestatakse vee juurdevool nõudepesumasinasse automaatselt.

Auto OFF - pärast nõudepesumasina pesutsükli lõppemist lülitub nõudepesumasin elektrienergiat säästes ja kasutusohutust tõstes automaatselt välja.

HotAir - nõude ideaalseks kuivatamiseks kasutab kuuma õhuga kuivatamise süsteem nõudepesu järel kuumenenud õhku. Piisab pärast nõudepesu lõppemist nende mõneks ajaks seadmesse jätmisest.

AquaIntense on täiendav, nõudepesumasina põhjale paigaldatud, liikuv pihustikonsool. Tänu sellele peseb seade kõik nõud õnarusi ja pilusid vältimata veelgi põhjalikumalt puhtaks.

Funktsioon Fast+ tuleb kasuks siis, kui teil on vähe aega. Pärast selle sisselülitamist kulgeb nõudepesu oluliselt kiiremini, lühenedes tsükli pikkust kolm korda, samas säilitades maksimaalse jõudluse.

Invertermootorit iseloomustavad ainult eelised: see töötab vaikselt, mootor peab kauem vastu, selle pöördemoment on parem ja kiirus suurem.

Näidik LedSpot TM nõudepesumasinal on põrandal nähtav töö valgusnäidik. Tänu sellele on ilma ukse avamiseta teada, et nõudepesumasin töötab.

Programm Quick & Clean 60 °C Quick & Clean 60 °C on Beko nõudepesumasinate unikaalne programm. See on energiaklassis E kiireim (58 minutit) täisprogramm, mis sobib ideaalselt igapäevaseks nõudepesuks.

Pesumasina ülemise korvi reguleerimise funktsioon (isegi kui see on täis)!

Energiaklass E
Energiakulu 81 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 8,7 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 8
Komplektide arv 10
Displei jah
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Kõrgus 81,8 cm
Laius 45 cm
Sügavus 55 cm
Kaal 28,4 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas