Beko BIM25402XMS integreeritav elektriahi 12 f-ni, roostevaba teras

Tootekood: 456050
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 11,06 €
Hind:
269,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Lihtsalt kasutatav ja ülevaatlik puutetundlik juhtpaneel, ahju kiirkuumutus, valmistoidu soojashoidmise programm, 12 funktsiooniga ahi,  Pizza küpsetusprogramm, teleskoopsiinid, kergesti puhastatav 3 kihilisest täisklaasist ahju uks (sisemine klaas kergesti eemaldatav), puhastamiseks kergesti eemaldatavad panni tugirestid,  ahjuvalgustuse süttimine ukse avamisel, pehmelt sulguv ahjuuks, varustus küpsetuspann, sügav pann ja grillrest, retseptid ukse siseküljel, värv: roostevaba teras.

3D-küpsetamine aktiveerib kõik küttekehad ja küpsetab mitmemõõtmeliselt. Soojuse ühtlaseks jaotamiseks töötavad kordamööda ülemine ja alumine küttekeha ning ovaalne küttekeha koos ventilaatoriga. 3D-küpsetamine võimaldab küpsetada mitut rooga üheaegselt.

Booster - kiirkuumutamine on küpsetamist oluliselt lihtsustav funktsioon. Pärast selle sisselülitamist kasutab küpsetusahi soovitud temperatuuri kiireks saavutamiseks kõiki soojusallikaid, pöördudes seejärel tagasi määratud küpsetusrežiimi juurde. Tänu sellele funktsioonile ei pea me muretsema selle pärast, et küpsetusahju ei ole eelnevalt soojendatud.

Funktsioon Slow Cooking - üheaegselt töötades soojendavad alumine ja ülemine küttekeha toitu. Kui soovime saavutada krõbedat koort, on see ideaalne lahendus kookide, liha ja muude roogade küpsetamiseks.

Sulatamine - kuumaõhuringluse funktsioon võimaldab sulatada külmutatud toidud kõigest mõne minutiga!

Aurupuhastus -  aitab pehmendada mustust ja rasvaseid plekke, tänu millele on küpsetusahju sisemuse puhastamine veelgi lihtsam.

Katalüütiline puhastussüsteem - katalüütiline tagasein väldib rasva nakkumist ja aitab hoida küpsetusahju puhtana.

Ahju energiaklass A+
Ahju energiakulu - tavaline 0,88 kWh/tsükkel
Ahju energiakulu - ventilaatoriga 0,69 kWh/tsükkel
Küpsetusahju maht 71 l
Programmide arv 12
Ahju võimsus 3100 W
Teleskoopsiinid jah
Puhastusmeetodid katalüütiline
Sujuvalt sulguv uks jah
Kõrgus 59,4 cm
Laius 59,5 cm
Sügavus 56,7 cm
Värv roostevaba teras

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos