Beko BIS24300BDS integreeritav elektriahi 8 f-ni, auruf-n, must

Tootekood: 456074
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 12,32 €
Hind:
299,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Küpsetusahi, autonoomne, 8 funktsiooni, teleskoopsiinid, energiaklass A, pehmelt sulguv uks, auruga küpsetamine ja puhastamine, lapselukk, ahju kiirkuumutus, 3*ukseklaas, mahutavus 71 l, uputatavad juhtnupud, k*l*s 59,5*59,4*56,7 cm, värv: must.

3D-küpsetamine on uue põlvkonna küpsetusprogramm, mis aktiveerib kõik soojenduselemendid ja töötab mitmemõõtmeliselt. Ülemine ja alumine soojenduselement, ovaalne soojendi koos ventilaatoriga, töötavad järjest, et tagada soojuse ühtlane jaotus. 3D-küpsetamine võimaldab korraga valmistada ka mitu erinevat rooga.

Ahju kiire kuumutamine - Booster on funktsioon, mis hõlbustab küpsetamist oluliselt. Pärast sisselülitamist kasutab ahi kõiki saadaolevaid soojusallikaid, et kiiresti saavutada seatud temperatuur, ja naaseb seejärel seatud küpsetusrežiimi. Tänu sellele funktsioonile ei pea me muretsema, et unustame ahju õigeaegselt eelsoojendada.

Auruga toetatud küpsetamine tagab edukalt valmistatud küpsetised, õrnad ja toitainerikkad köögiviljad ja väljast krõbeda aga seest pehme liha. Küpsetamise ajal lisatakse paagist ahju põhja vett, mis tekitab auru. Unustage kuiv liha, kalkun ja kõrbenud ahjuroad.
 
Spetsiaalne veepaak. Selle Beko praeahju veepaagi täidate ilma igasuguste probleemideta lihtsa süsteemiga „vajuta ja tõmba“. Lihtsalt valage sellesse 300 ml vett ja asetage seejärel oma kohale tagasi. Kõige muu eest hoolitseb praeahi ise. Paak asub lihtsasti ligipääsetavas kohas juhtpaneeli vasakul poolel, mistõttu ei ole vaja praeahju korduvalt lahti teha.
 
Lihtne puhastus auruga. Kergesti saavutatav puhtus, lihtsalt valage ahjuõõnde veidi vett ja käivitage sobiv programm, nii et veeaur ladestuks ahju külgedele, muutes need hõlpsamini puhastatavaks.

Ukse pehme sulgumine. Ahju ust on lihtne sulgeda tänu aeglaselt sulguvatele hingedele - need liiguvad kinni sujuvalt ja vaikselt.Kogu ruum, mida vajate.

 

Aurufunktsioon Jah
Ahju tüüp elektriahi ventilaatoriga
Ahju energiaklass A
Ahju energiakulu - tavaline 0,95 kWh/tsükkel
Ahju energiakulu - ventilaatoriga 0,81 kWh/tsükkel
Küpsetusahju maht 71 l
Programmide arv 8
Teleskoopsiinid jah
Ahju juhtimine Sensorjuhtimine + pöördnupud
Puhastusmeetodid aur
Uputatavad nupud jah
Sujuvalt sulguv uks jah
Kõrgus 59,5 cm
Laius 59,4 cm
Sügavus 56,7 cm
Värv must
Kaal 35 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas