Beko BM3T372E0W kitsas, lauaplaat 47 cm soojuspumbaga pesukuivati 7 kg
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Soojuspumbaga kondenseeriv kuivati, energiaklass E, maksimaalne täitmiskogus 7 kg, 15 programmi, digitaalne näidik, viitstart 0-24 h, "Veepaak täis" indikaator, "Puhasta ebemefiltrit" indikaator, juhtpaneeli lapselukk, trumli kahesuunaline liikumine, valgustus, automaatne väljalülitus programmi lõpus, kuivatustaseme määramine, kitsas, lauaplaat vaid 47 cm, müratase 64 dB, k*l*s 84,6*59,8*47 (54,5) cm, värv valge
| Energiaklass | E |
| Kuivatusklass | B |
| Energiakulu | 133 kWh/ 100 tsükliks |
| Invertermootor | Jah |
| Maksimaalne kuivatamise kogus | 7 kg |
| Viitstart | 0-24 h |
| Displei | digitaalne näidik |
| Müratase | 64 dB |
| Kõrgus | 84,6 cm |
| Laius | 59,8 cm |
| Sügavus | 54,5 cm |
| Värv | valge |
| Kaal | 39,5 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Laos
