453504.png Zoom

Beko DEN 48520XAD nõudepesumasin invertermootoriga 15 komplekti, 43 dB, roostevaba teras, automaatne doseerimine

Tootekood: 453504
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 16,40 €
Hind: 429,90 €
399,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass E, invertermootor, mahutab 15 komplekti nõusid, funktsioonid: lapselukk, loputusaine näidik, soola näidik, Aquaintense, viitstart: 1-24 h, displei, müratase 43 dB, k*l*s 85*59,8*60 cm, värv uks roostevaba teras/korpus hall.

8 programmi: Automaatne, AquaFlex, Eco 50°, Quick&Shine, Intensiivne 70, Delicate 40°, Mini, Eelpesu

Autodose. Optimaalselt doseeritud pesuvahend ja tõhusam puhastamine. Unustage vajadus kasutada täpselt mõõdetud kogust pesuvahendit või lisada seda enne iga pesu. Lihtsalt valage vedelik nõudepesumasinasse ja funktsioon AutoDose kasutab seda kuu aega automaatselt õiges koguses. Tulemus? Täiuslikult puhtad nõud iga kord – ilma pideva pesuvahendi lisamiseta. 

Invertermootorit iseloomustavad ainult eelised: see töötab vaikselt, mootor peab kauem vastu, selle pöördemoment on parem ja kiirus suurem.

CornerIntense on Beko nõudepesumasinate pesemisvarre uus disain, mis tagab ka nurkadesse paigutatud nõude tõhusa pesu. Tänu täiendavale pöörlevale pesuotsikule jõuab tugev veejuga ka nõudepesumasina kõige kaugematesse nurkadesse ja teie ei pea enam kunagi mõtlema sellele, kuidas täpselt nõud nõudepesumasinasse paigutada.

Fast+ funktsioon - kiirpesu.

GlassShield funktsioon, mis arendati välja klaasist nõuside pesemiseks. Seoses nende õrna iseloomuga lõime me Tehnoloogia võimaldab tõhusat kaitset, pikendades 20-kordselt ka kasutusiga. 

Kolmas korv. Sellel Beko nõudepesumasinal on täiendav kolmas söögiriistade korv, mis säästab ruumi põhikorvides. Sedasi mahub nõudepesumasinasse 11 nõudekomplekti – mis on kuni 45 cm laiuste kodumasinate hulgas parim tulemus.

Programm Quick&Shine. Tegemist on Beko nõudepesumasinate ainulaadse programmiga. See on kiireim (vaid 58 minutit) täispikk energiaklassi A programm, mis sobib ideaalselt igapäevaseks pesuks.

Tray Wash- ahjunõud on alati rasvased ja tugevalt määrdunud ning nii käsitsi kui nõudepesumasinas raskesti pestavad. Just seetõttu on Beko oma nõudepesumasinatesse paigaldanud spetsiaalsed hoidikud, kuhu võib paigutada isegi kuni kolm määrdunud ahjunõu.  

Reguleeritavad taldrikutoed. Tugede kokkupanemise funktsioon võimaldab nõudepesumasina korvis suurematele nõudele, nt suurtele pannidele ja pottidele, lisaruumi tekitada.

Süsteem Acrobat. Pesumasina ülemise korvi reguleerimise funktsioon (isegi kui see on täis)! 

 

Energiaklass E
Energiakulu 97 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 9,5 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 8
Komplektide arv 15
Viitstart 24 h
Displei jah (lõpetamise aja näit)
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 43 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 59,8 cm
Sügavus 60 cm
Värv roostevaba teras
Kaal 49,9 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos