Beko DF 7412GAW A++ soojuspumbaga kitsas (46 cm) pesukuivati

Tootekood: 451512
Laoseis: Laos
Kodumasinad.ee järelmaks - 6 kuud intressivaba ja 0€ sissemakse! Kuumakse alates 34,81 €
Hind: 459,90 €
398,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Soojuspumbaga kondenseeriv kuivati, energiaklass A++,  maksimaalne täitmiskogus 7 kg,  helisignaal, 15 programmi, digitaalne näidik, viitstart 0-24 h, "Veeepaak täis" indikaator, "Puhasta ebemefiltrit" indikaator,  juhtpaneeli lapselukk, trumlivalgustus, trumli kahesuunaline liikumine,  automaatne väljalülitus programmi lõpus, kuivatustaseme määramine, kitsas, vaid 46 cm, müratase 65 dB, värv valge.

Programm Jeans - standardtsüklid ei saa paksemate kangaste kuivatamisega alati hakkama, eriti õmbluste ümbruses oleva paksema materjalikihiga. Selle jaoks töötas Beko välja spetsiaalse programmi paksematest kangastest (näiteks teksariidest ja fliisist) riiete ühtlaseks kuivatamiseks.

Särkide kuivatamise programm - särkide kuivatamise ajal võivad need saada kahjustada ja nende värv võib ära pleekida. Programm Shirt on loodud spetsiaalselt selliste probleemide vältimiseks. Madalal temperatuuril särkide kuivatamise leebe tsükkel hoiab ära kanga kahjustamise ja aitab säilitada kanga värvi. Tänu sellele võite oma riietest kauem rõõmu tunda.

Trumli pöörded kahes suunas -kõik Beko kuivatid on varustatud mõlemas suunas pöörleva trumliga. See tagab ühtlase kuivatamise ja hoiab ära riietusesemete kortsumise.

Soojuspump -  Beko kondentskuivatid on varustatud soojuspumbaga, et tagada kõrgeim jõudlus ja madalaim energiakulu. Uuenduslik tehnoloogia, mis kasutab soojuspumba jahutavat ja soojendavat elementi, tagab parimad tulemused madalal temperatuuril.

15 programmi - sealhulgas programmid: Puuvillased riided, Daily Express, Villased riided, Sünteetilised riided ja muu.

 

Energiaklass A++
Kuivatusklass B
Energiakulu 212 kWh/aastas
Maksimaalne kuivatamise kogus 7 kg
Viitstart 0-24 h
Displei digitaalne näidik
Kõrgus 84,7 cm
Laius 59,7 cm
Sügavus 46 cm
Värv valge
Kaal 41 kg

Maardu 2 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 1 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas