453586.jpg Zoom

Beko DFN28422X A++ invertermootoriga nõudepesumasin

Tootekood: 453586
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
ESTO järelmaks Kuumakse alates 29,98 €
Hind:
339,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A++, invertermootor, mahutab 14 komplekti nõusid, funktsioonid: lapselukk, loputusaine näidik, soola näidik, Aquaintense, viitstart: 1-24 h, displei, pesutemperatuurid 35-40-50-60-65-70, müratase 43 dB, värv uks roostevaba teras/korpus hall.

8 programmi: Eco 50°, Auto 40-65 °, AquaFlex(effektiive ja õrnpesu samaaegselt), Intensiivne 70, Quick&Shine, Delikaatne 40°(klaasipesu), Mini 30, eelpesu/leotus.

AquaIntense on täiendav, nõudepesumasina põhjale paigaldatud, liikuv sateliit - pihustikonsool, tänu millele jõuab vesi masina igasse nurka ja tagab laitmatu pesutulemuse.

AquaFlex. AquaFlex tehnoloogia on üks nõudepesumasinates kasutatavaid Beko tehnoloogia lipulaevasid. Tänu sellele saate ühe pesutsükli jooksul (ülemises korvis) pesta nii õrnu nõusid, nagu klaasid või klaasid, kui ka (alumises korvis) tugevalt määrdunud potte või muid köögitarvikuid. Spetsiaalselt loodud pihustussüsteem tagab, et ka kõige õrnem klaas ei kahjusta ning mustus eemaldatakse isegi tugevalt määrdunud seadmetest. Süsteem tagab ka selle, et kõik nõud on pesutsükli lõpus 100% kuivad.

Fast+ funktsioon - kiirpesu.

GlassShield funktsioon, mis arendati välja klaasist nõuside pesemiseks. Seoses nende õrna iseloomuga lõime me Tehnoloogia võimaldab tõhusat kaitset, pikendades 20-kordselt ka kasutusiga. 

Allin1- kui kasutate Allin1 tablette, saab masin sellest automaatselt aru ja  pikendab programmi pikkust iseseisvalt, et kasutatada pesuvahendi võimalused  täielikult ära.

Tray Wash- ahjunõud on alati rasvased ja tugevalt määrdunud ning nii käsitsi kui nõudepesumasinas raskesti pestavad. Just seetõttu on Beko oma nõudepesumasinatesse paigaldanud spetsiaalsed hoidikud, kuhu võib paigutada isegi kuni kolm määrdunud ahjunõu.

Invertermootor. Invertermootoril on ainult eelised: töökindlus, väiksem müratase, väiksem energiakulu. 

Reguleeritavad taldrikutoed. Tugede kokkupanemise funktsioon võimaldab nõudepesumasina korvis suurematele nõudele, nt suurtele pannidele ja pottidele, lisaruumi tekitada.

Kruuside riiulite kõrguse reguleerimine. See funktsioon pakub vaba ruumi maksimaalset kasutust. Kõrgeid kruuse ja madalamaid tasse saab asetada nt teineteise peale.

Lai kolmas korv.Tänu laiale kolmandale korvile oleme suurendanud nõudepesumasina töömahtu. Nüüd saate hõlpsalt nõudepesumasinasse mahutada kõik - nii väiksemad kui ka suuremad - söögiriistad ja köögitarvikud, näiteks visplid, lusikad ja noad, ilma et peaksite neid käsitsi pesema.

Kolmetasandiline Acrobat süsteem.Täiskorvi kõrguse reguleerimine pole probleem! Kolmetasandiline Acrobat System muudab nõudepesumasina sisemuse kohandamise mugavaks nõude komplektiga, mida kavatsete pesta.

Aktiivne kuivatus. Kuivatussüsteem kasutab pärast pesemist nõudepesumasinasse jäänud kuuma õhku, mis selle ringleb seadme sisemuses. Tänu neile kuivatatakse teie nõud põhjalikumalt ja lühema aja jooksul.

Auto OFF. Pärast pesutsükli lõppu lülitub nõudepesumasin automaatselt välja, säästes sellega elektrit ja suurendades kasutamise ohutust.

Water Safe süsteem kaitseb vee väljavoolu ja ruumi üleujutuse eest. Veelekke korral lülitatakse nõudepesumasina veevarustus automaatselt välja.

Programm Quick & Clean 70°C  on Beko nõudepesumasinate unikaalne programm. See on kestab vaevalt 58 minutit, mis sobib ideaalselt igapäevaseks nõudepesuks.

Programm BabyProtect. See spetsiaalne programm tagab Teie lapsele ideaalselt puhtad ja pisikuvabad nõud. Maksimaalse hügieeni tagamiseks kasutatakse intensiivse pesemise ja kuuma loputuse ühendamist.

Mini 30 programm. See programm on ette nähtud kergelt määrdunud nõude ja klaaside pesemiseks. Pesemine võtab aega 30 minutit ja toimub temperatuuril 35 ° C, säästes aega ja energiat.

Energiaklass A++
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 262 kWh/aastas
Veekulu 2660 l
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 8
Pesutemperatuurid °C 6
Komplektide arv 14
Viitstart 24 h
Displei jah (lõpetamise aja näit)
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 60 cm
Värv roostevaba uks/hallid küljed
Kaal 44,8 kg

Saku ladu - Otsas
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas