453583.jpg Zoom

Beko DFN 28430X nõudepesumasin 14 komplekti, 44 dB, roostevaba teras

Tootekood: 453583
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 33,99 €
Hind:
399,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass D, invertermootor, mahutab 14 komplekti nõusid, funktsioonid: lapselukk, loputusaine näidik, soola näidik, Aquaintense, viitstart: 1-24 h, displei, pesutemperatuurid 35-40-50-60-65-70, müratase 44 dB, värv uks roostevaba teras/korpus hall.

8 programmi: Eco 50°, Auto 40-65 °, AquaFlex(effektiive ja õrnpesu samaaegselt), Intensiivne 70, Quick&Clean, GlassCare (klaasipesu), Mini 30, eelpesu/leotus.

AquaIntense on täiendav, nõudepesumasina põhjale paigaldatud, liikuv sateliit - pihustikonsool, tänu millele jõuab vesi masina igasse nurka ja tagab laitmatu pesutulemuse.

Fast+ funktsioon - kiirpesu.

GlassShield funktsioon, mis arendati välja klaasist nõuside pesemiseks. Seoses nende õrna iseloomuga lõime me Tehnoloogia võimaldab tõhusat kaitset, pikendades 20-kordselt ka kasutusiga. 

Allin1- kui kasutate Allin1 tablette, saab masin sellest automaatselt aru ja  pikendab programmi pikkust iseseisvalt, et kasutatada pesuvahendi võimalused  täielikult ära.

Tray Wash- ahjunõud on alati rasvased ja tugevalt määrdunud ning nii käsitsi kui nõudepesumasinas raskesti pestavad. Just seetõttu on Beko oma nõudepesumasinatesse paigaldanud spetsiaalsed hoidikud, kuhu võib paigutada isegi kuni kolm määrdunud ahjunõu.  

Kruuside riiulite kõrguse reguleerimine. See funktsioon pakub vaba ruumi maksimaalset kasutust. Kõrgeid kruuse ja madalamaid tasse saab asetada nt teineteise peale.

Programm Quick & Clean 70°C  on Beko nõudepesumasinate unikaalne programm. See on kestab vaevalt 58 minutit, mis sobib ideaalselt igapäevaseks nõudepesuks.

Reguleeritavad taldrikutoed. Tugede kokkupanemise funktsioon võimaldab nõudepesumasina korvis suurematele nõudele, nt suurtele pannidele ja pottidele, lisaruumi tekitada.

Programm BabyProtect. See spetsiaalne programm tagab Teie lapsele ideaalselt puhtad ja pisikuvabad nõud. Maksimaalse hügieeni tagamiseks kasutatakse intensiivse pesemise ja kuuma loputuse ühendamist.

Energiaklass D
Energiakulu 85 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 9,5 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 8
Komplektide arv 14
Viitstart 24 h
Displei jah (lõpetamise aja näit)
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 44 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 60 cm
Värv roostevaba teras
Kaal 44,8 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas