453508.png Zoom

Beko DFN 38530X nõudepesumasin invertermootoriga 15 komplekti, 43 dB, roostevaba teras

Tootekood: 453508
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 16,09 €
Hind:
399,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass D, invertermootor, mahutab 15 komplekti nõusid, funktsioonid: lapselukk, loputusaine näidik, soola näidik, Aquaintense, viitstart: 1-24 h, displei, pesutemperatuurid 35-40-50-60-65-70, müratase 43 dB, värv uks roostevaba teras/korpus hall.

8 programmi: Eco 50°, Auto, Inner Clean, Intensiivne 70, Baby Protect, Delicate 40°, Mini 30, eelpesu/leotus.

Invertermootorit iseloomustavad ainult eelised: see töötab vaikselt, mootor peab kauem vastu, selle pöördemoment on parem ja kiirus suurem.

AquaIntense on täiendav, nõudepesumasina põhjale paigaldatud, liikuv sateliit - pihustikonsool, tänu millele jõuab vesi masina igasse nurka ja tagab laitmatu pesutulemuse.

Fast+ funktsioon - kiirpesu.

GlassShield funktsioon, mis arendati välja klaasist nõuside pesemiseks. Seoses nende õrna iseloomuga lõime me Tehnoloogia võimaldab tõhusat kaitset, pikendades 20-kordselt ka kasutusiga. 

Allin1- kui kasutate Allin1 tablette, saab masin sellest automaatselt aru ja  pikendab programmi pikkust iseseisvalt, et kasutatada pesuvahendi võimalused  täielikult ära.

Tray Wash- ahjunõud on alati rasvased ja tugevalt määrdunud ning nii käsitsi kui nõudepesumasinas raskesti pestavad. Just seetõttu on Beko oma nõudepesumasinatesse paigaldanud spetsiaalsed hoidikud, kuhu võib paigutada isegi kuni kolm määrdunud ahjunõu.  

Kruuside riiulite kõrguse reguleerimine. See funktsioon pakub vaba ruumi maksimaalset kasutust. Kõrgeid kruuse ja madalamaid tasse saab asetada nt teineteise peale.

Reguleeritavad taldrikutoed. Tugede kokkupanemise funktsioon võimaldab nõudepesumasina korvis suurematele nõudele, nt suurtele pannidele ja pottidele, lisaruumi tekitada.

Süsteem Acrobat. Pesumasina ülemise korvi reguleerimise funktsioon (isegi kui see on täis)! 

Programm BabyProtect. See spetsiaalne programm tagab Teie lapsele ideaalselt puhtad ja pisikuvabad nõud. Maksimaalse hügieeni tagamiseks kasutatakse intensiivse pesemise ja kuuma loputuse ühendamist.

Energiaklass D
Energiakulu 86 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 9,5 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 8
Komplektide arv 15
Viitstart 24 h
Displei jah (lõpetamise aja näit)
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 44 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 60 cm
Värv roostevaba teras
Kaal 52,2 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas